«سردار سلیمانی» انقلاب اسلامی را در برون مرزها تثبیت کرد
«سردار سلیمانی» انقلاب اسلامی را در برون مرزها تثبیت کرد

امام جمعه گنبدکاووس گفت: سردار سلیمانی با مجاهدت و فداکاری‌های خود انقلاب اسلامی را در برون مرزها تثبیت کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمود ترابی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی یک برانگیختگی در همه مجموعه‌ها نه تنها در جریان حزب اللهی بلکه در عموم مردم ایجاد کرد و بار دیگر شهادت و حسی که مردم نسبت به زمان شهادت بهشتی داشتند زنده کرد.
وی پیام رهبر معظم انقلاب در شهادت سردار سلیمانی را پیام فوق‌العاده هوشمندانه دانست و افزود: دشمن با به شهادت رساندن سردار سلیمانی قصد داشت ایران را به طرف ماجراجویی بکشاند اما پیام مقام معظم انقلاب ذره‌ای جنگ‌طلبی نداشت و در عین حال در آن سخن از انتقام از خون شهید سردار عنوان شده بود.
امام جمعه گنبدکاووس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با صدور این پیام به جای سخن از جنگ جبهه جهانی مقاومت را تشکیل و تقویت کرده و فضای مبارزه با استکبار جهانی را تبیین کرد.

شهادت ابوالمهدی المهندس همرزم سردار سلیمانی پیوند بین مردم ایران و عراق را محکم می‌کند
وی با اشاره به شهادت «ابوالمهدی المهندس» یار دیرینه سردار سلیمانی گفت: شهادت این مرد دلاور و همرزم سردار سلیمانی پیوند بین مردم ایران و عراق را محکم می‌کند.
ترابی خاطرنشان کرد: پیام مقام معظم رهبری نشان از  تقویت انقلاب اسلامی، ادامه راه سردار سلیمانی و انتقام سخت در انتظار دشمنان دارد.
وی با اشاره به وضعیت کشورهای منطقه در ماه‌ها و سال‌های اخیر افزود: دشمن قصد داشت با آشوب در کشورهای منطقه  به ایران حمله کند اما سردار سلیمانی مردم حول محور مقاومت، جهاد و روحیات بسیجی منسجم و مدت‌ها آن را بیمه کرد.