مراسم استقبال از رئیس جمهور؛

رئیس‌جمهور هفته آینده به گنبدکاووس سفر می‌کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۲۱:۱۶ ب.ظ
رئیس‌جمهور هفته آینده به گنبدکاووس سفر می‌کند معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط استانداری، دیدار مردمی رئیس جمهور در استان گلستان در گنبدکاووس با محوریت شرق گلستان در روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم،عبدالقدیر کریمی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اظهارداشت: دومین سفر استانی ریاست جمهوری به استان گلستان است و افتخار داریم تا در سفر یک‌روزه رئیس جمهور، میزبان وی در گنبدکاووس در دیدار مردمی وی باشیم.

وی افزود: رئیس جمهور به همراه کابینه دولت از صبح تا ظهر دوشنبه ۲۴ دی ماه در گنبدکاووس است و سپس برای برگزاری جلسات دیگر به مرکز استان می‌رود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: ۲ نفر از وزرای کابینه دولت برای رسیدگی بیشتر به مشکلات و مطالبات مردم در بعدازظهر دوشنبه در گنبدکاووس هستند.

وی ادامه داد: تیم حفاظت و ستاد سفرهای ریاست جمهوری از امروز تا روز سفر مسئول عالی دولت در گنبدکاووس مستقر هستند و مدیران دستگاه‌های اجرایی از امروز باید در آمادگی کامل باشند.

کریمی گفت: مجتمع آبرسانی فجر، جاده نفت، دانشکده آموزش عالی، طرح فاضلاب و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی از مطالبات به حق و چندین ساله مردم شهرستان است که به صورت جدی در حال پیگیری هستیم و امید داریم در سفر رئیس جمهور بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم.

وی یادآور شد: آنچه مهم است که همه مردم و مسئولان گنبدکاووس فارغ از نقطه نظر گروه‌ها و احزاب مختلف باید تلاش کنیم تا استقبال خوبی از سفر ریاست جمهوری داشته باشیم و از این ظرفیت برای حل بخشی از مطالبات و دغدغه‌های مردم استفاده کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به قیام خونین ۱۹ دی سال ۵۶ مردم قم خاطر نشان کرد: قیام خونین مردم قم پایه‌گذار پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۵۷ شد.

حجت الاسلام محمود ترابی،امام جمعه شهرستان گنبدکاووس اظهارداشت: استقبال از رئیس جمهور مسئله مهمی است که تنها مربوط به نظام نیست و متعلق به نظام جمهوری اسلامی و مردم است.

وی افزود: همان‌طور که مردم ایران اسلامی پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند باید همراه و همگام دولت برآمده از نظام جمهوری اسلامی و مجموع آرای خود باشند.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: باید از سفر رئیس جمهور برای جبران عقب‌ماندگی‌های شرق و محرومیت گنبدکاووس استفاده کنیم. دانشکده علوم پزشکی در بخش پیراپزشکی و پرستاری از مطالبات چندین ساله شهرستان گنبدکاووس است.

وی ادامه داد: انتظار ما از رئیس جمهور این است که توسعه دانش را به عنوان محور توسعه شهرستان در اولویت نخست قرار دهند، زیرا آموزش عالی یکی از شاخص‌های مهم توسعه است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار