مستند شهدای واقعه تاریخی ۱۲ دی گنبدکاووس تهیه می‌شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۵ ب.ظ
مستند شهدای واقعه تاریخی ۱۲ دی گنبدکاووس تهیه می‌شود مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان گفت: برای زنده نگهداشتن یاد، خاطره و فداکاری‌های شهدای ۱۲ دی شهرستان گنبدکاووس مستند این شهدا در حال تهیه بوده و به‌زودی از شبکه‌های مختلف کشور پخش می‌شود.

 به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم، حجت الاسلام جعفر رعایتی امشب در مراسم یادواره شهدای ۱۲ دی این شهرستان در مسجد صاحب‌الزمان اظهارداشت: شهدای ۱۲ دی ۵۷ شهرستان گنبدکاووس برای دفاع از مردم گالیکش ایثار و فداکاری کردند و این جانفشانی‌ها در قالب مستند در حال تهیه است. این مستند در شبکه‌های سراسری سیما پخش می‌شود.

وی افزود: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به علت جانفشانی‌های شهدای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است و باید جوانان ما با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها موفقیت‌های چشمگیری داشته است، خاطرنشان کرد: امروز کشور ما پا به پای کشورهای قدرتمند جهان در بسیاری از زمینه‌های علمی و سلاح نظامی پیشرفت کرده و موفقیت‌های چشگمیری را کسب کرده است.

وی ادامه داد: شاید به لحاظ وسعت جغرافیایی در جهان کوچک باشیم، اما اختراعات، ابتکارات و فعالیت‌های جوانان ما سبب شده تا در بسیاری از زمینه‌ها جز کشورهای نخست جهان باشیم.

حجت‌الاسلام رعایتی گفت: امروز دشمن به این باور رسیده است که مردم ایران همواره در همه صحنه‌ها حضور گسترده داشته و پشتیبان و پیرو ولایت‌فقیه هستند.دشمن به این نتیجه رسیده تا زمانی که مردم از رهبر معظم انقلاب خود پیروی می‌کنند و با یکدیگر وحدت و اتحاد دارند، نمی‌تواند نقشه‌های شوم خود را عملیاتی کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان یادآور شد: امروز مردم ایران به عزت و اقتدار در جهان دست یافته است و این عزت و اقتدار به برکت خون شهدا است.

وی اضافه کرد: تا زمانی که راه شهدا فراموش نشود و ملت ایران مقاومت و ایستادگی کرده و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند، دشمن نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و مشکلات کشور حل می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار