مسابقات جهانی سپک تاکرا در گنبدکاووس برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۹ ب.ظ
مسابقات جهانی سپک تاکرا در گنبدکاووس برگزار می‌شود معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: به صورت جدی در حال پیگیری هستیم تا مسابقات جهانی سپک تاکرا به میزبانی استان گلستان در گنبدکاووس برگزار شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم، عبدالقدیر کریمی عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی فرماندار ویژه گنبدکاووس با نائب رئیسان هیئت‌های ورزشی این شهرستان اظهارداشت: به صورت جدی در حال پیگیری هستیم تا مسابقات جهانی سپک تاکرا به میزبانی استان گلستان در گنبدکاووس برگزار شود.

وی افزود: در تیرماه سال ۹۸ نیز میزبان برگزاری مسابقات والیبال نشسته لیگ جهانی در گنبدکاووس هستیم و مقدمات برگزاری این مسابقات در حال انجام است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: از ۱۰۰ درصد مدال‌های کسب شده جهانی و کشوری در مسابقات مختلف ورزشی توسط استان گلستان، ۵۰ درصد آن از طریق ورزشکاران گنبدی بوده و این نشان از استعدادهای ورزشکاران این شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی است.

وی با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان گنبدکاووس در رشته‌های مختلف ورزشی ادامه داد: گنبدکاووس در رنکینگ کشوری و استانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و ورزش بانوان  نیز از جایگاه خوبی برخوردار است .

کریمی گفت: در طبقه‌بندی و سطح‌بندی برخی رشته‌های ورزشی به سبب مورد توجه قرار گرفتن افکار عمومی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند اما این شرایط نباید باعث شود تا اداره ورزش و جوانان از توجه به بقیه رشته های ورزشی غافل شود.

وی یادآور شد: با همه توان از رشته‌های ورزشی بانوان حمایت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا بسکتبال و والیبال و طرح مدرسه شنا که در جلسه مطرح شد را در حوزه بانوان فعال کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: همه ما باید سعی کنیم تا فعالیت‌های ورزشی وارد حاشیه نشود، زیرا اگر موضوعات حاشیه‌ای به حوزه ورزش ورود کند، موفقیت‌های ورزشی از بین می‌رود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار