ارمشی:این برد را به کسانی تقدیم می کنم که در باخت ها نیز کنارمان هستند!

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۹ ب.ظ
ارمشی:این برد را به کسانی تقدیم می کنم که در باخت ها نیز کنارمان هستند! شهرداری گنبد در هفته شانزدهم رقابت های لیگ  والیبال در سالن المپیک گنبد میزبان تیم عقاب نهاجا بود که در نهایت موفق شد این تیم را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.


به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، سرمربی تیم والیبال عقاب نهاجا گفت: می توانستیم بازی با شهرداری گنبد را به هر نحوی به سود خود به پایان برسانیم ولی ناپختگی برخی بازیکنان باهث هدررفتن موقعیت های تیم ما شد.

فرهاد نفرزاده چهارشنبه شب پس از پایان دیدار با شهرداری گنبد اظهارکرد: باید این برد را به تماشاگران والیبال دوست گنبد و ترکمن صحرا تبریک بگویم؛ بازی زیبا،دقیق و فنی را پشت سر گذاشتیم و هردو تیم تمام تلاش خود را برای برتری به کار بسته بودند. 


وی افزود: تمام تماشاگران حاضر در سالن و والیبال دوستانی که از طریق گیرنده های خود این مسابقه را دنبال می کردند شاهد یک بازی مهیج بودند. 
سرمربی تیم عقاب نهاجا افزود: در این بازی عقاب نهاجا با هر نتیجه ای برای کسب برد شایسته تر از میزبان خود بود ولی تیم گنبد در کمال خوش شانسی در این بازی به برتری رسید. 
وی گفت: از بازی بازیکنانم در مجموع راضی هستم هرچند که بعضی از آنان می توانستند بازی بهتری را از خود به نمایش بگذارند ولی در برخی از موقعیت ها، ناپختگی بعضی از بازیکنانم باعث هدررفت امتیازهای تیم ما شد. 
نفرزاده تصریح کرد: در پایان باید متذکر شوم هرچند که تیم گنبد از این میدان به دعنوان برنده خارج شد ولی از نظر من شهرداری گنبدکاووس برتری نسبت به تیم عقاب نهاجا نداشت. 


احد ارمشی سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس نیز در پایان بازی در حالی که از برخی شعارهای هواداران در مقاطعی از بازی که تیمش ضعیف ظاهر شد، دلگیر بود، تنها به این گفته بسنده کرد که این برد را به کسانی تقدیم می کنم که در باخت ها نیز کنارمان هستند. 
تیم شهرداری گنبدکاووس شامگاه چهارشنبه و در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، در مصاف با تیم عقاب نهاجا توانست در خانه خود با نتیجه ۳ بر ۲ به پبروزی برسد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار