افزایش ۷۳ درصد صادرات از مرز ریلی اینجه برون

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۳ ب.ظ
افزایش ۷۳ درصد صادرات از مرز ریلی اینجه برون مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ از رشد ۷۳ درصدی صادرات از مرز ریلی اینچه برون در هشت ماهه سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از راه آهن شمال شرق ۲، محمدرضا قربانی اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز، ۷۶ هزار و ۷۱۸ تن کالا از طریق مرز ریلی اینچه برون با کشورهای قزاقستان، ترکمنستان، چین، قرقیزستان، ازبکستان و روسیه مبادله شده است.

وی افزود: از این مقدار، ۵۱ هزار و ۲۹۹ تن مربوط به واردات بوده که از این میزان ۴۳۵ تن محموله ترانزیتی و ۲۴ هزار و ۹۸۴ تن آن مربوط به صادرات محمولات غیر نفتی از طریق مرز ریلی اینچه برون است و تناژ کل صادرات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۳ درصد افزایش داشته است.

قربانی بیان کرد: از ابتدای سال جاری، مقدار ۱۴۱ هزار و ۷۸۱ تن کالا توسط دو هزار و ۴۳۳ دستگاه واگن بارگیری و ۸۵ هزار و ۳۹۸ تن بار توسط هزار و ۴۶۳ دستگاه واگن تخلیه شده است که این میزان، بیانگر افزایش ۵۴۳ درصدی تناژ تخلیه این اداره کل نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ است.

مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ خاطرنشان کرد: در مدت مذکور تن کیلومتر مرزی هم با ۱۶ میلیون و ۶۱۳ هزار و ۵۳۵، حدود ۳۱ درصد رشد داشته است./ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار