۱۰ طرح ورزشی گنبد به ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۴ ب.ظ
۱۰ طرح ورزشی گنبد به ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس درشرق گلستان از وجود ۱۰ طرح ورزشی نیمه تمام در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برای تکمیل این تعداد پروژه به حدود ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، حجت الله یوسفی گفت: طرح های نیمه تمام شامل ۹ سالن و یک فضای ورزشی روباز در مناطق شهری و روستایی گنبدکاووس است.
وی افزود: رایزنی های لازم برای تامین اعتبار تکمیل این طرح ها توسط این اداره و همچنین از سوی نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری ویژه این شهرستان انجام شده است.
یوسفی اضافه کرد: این پیگیری ها که درسطح استانی و ملی بوده، منجر به تخصیص حدود ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای چند طرح ورزشی نیمه تمام گنبدکاووس شده است.
وی تصریح کرد: برای تکمیل سالن ورزشی روستای حاجی قوشان مبلغ چهار میلیارد ریال، سالن ورزشی بانوان شهر گنبد چهار میلیارد ریال، تکمیل خانه یا آکادمی والیبال این شهر ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و طرح مطالعات احداث استخر ۵۰۰ میلیون ریال تخصیص یافته است.
رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به ظرفیت های ورزش این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی ازجمله والبیال نشسته بانوان و آقایان، والیبال، والیبال ساحلی، بسکتبال، سپک تاکرا، دو و میدانی، سوارکاری، کشتی گورش و فوتبال، ادامه داد: گنبد در این رشته ها ملی پوشان زیادی داشته و افتخارات قابل توجهی نیز در سطح ملی و بین المللی کسب کرده است.
یوسفی گفت: گنبدکاووس نیاز به توجه ویژه برای تکمیل زیرساخت های ورزشی دارد که امیدواریم با پیگری های انجام شده، اعتبارات لازم در این حوزه تخصیص یابد.
وی همچنین از واگذاری طرح های نیمه تمام ورزشی به بخش خصوصی برای تکمیل و بهره برداری از آن خبر داد و اضافه کرد: تاکنون سه درخواست در این حوزه داشته ایم.
یوسفی افزود: بخش خصوصی پس از تکمیل طرح متناسب به میزان سرمایه گذاری از ۱۰ تا ۲۰ سال بهره برداری از طرح را برعهده خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس در حوزه ورزش دارای ۳۶ هیات ورزشی فعال باحدود ۱۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده و ۲۲ سالن و فضای ورزشی است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار