در خانه والیبال تهران انجام می شود ; والیبال هنرمندان به یاد بازیکن بیمار گنبدی

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۹ ب.ظ
در خانه والیبال تهران انجام می شود ; والیبال هنرمندان به یاد بازیکن بیمار گنبدی تیم والیبال هنرمندان ایران در یک بازی خیرخواهانه با تیم پیشکسوتان تهران شرکت می کند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری البرز ورزشی، بهمن سلطانی سرمربی تیم هنرمندان گفت: این مسابقه روز چهارم آبان ماه در خانه والیبال تهران برگزار می شود و عواید بلیت فروشی آن به حساب یاشار کمی والیبالیست جوان و بیمار گنبدی واریز خواهد شد. 

سلطانی افزود: قرار است برخی از بزرگان ورزش از جمله آقای علی پروین نیز در این بازی حضور پیدا کنند و من از مدیران محترم باشگاه ها نیز خواهش می کنم که با حضور و کمک خودشان در این کار انساندوستانه مشارکت کنند.

سلطانی گفت: برای کمک به یاشار کمی آمادگی برگزاری بازی در هر نقطه از ایران را داریم. وی از بهنام محمودی و رحمت نوری، اصغر نائینی و … به عنوان بازیکنان منتخب تهران سید جواد هاشمی، حمیدرضا پگاه، امید محمدزاده ، امید زمان، سید جواد هاشمی، مسعود روشن پژوه، کیانوش گرامی و … بازیکنان تیم هنرمندان در بازی روز جمعه آینده نام برد. سلطانی از حمایت های دکتر احمد ضیایی رئیس فدراسیون و محمود نوری رئیس هیات تهران در برگزاری این بازی تشکر می کنم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار