ارمشی: گنبدی ها تمام قد از تیمشان حمایت کردند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۵۰ ب.ظ
ارمشی: گنبدی ها تمام قد از تیمشان حمایت کردند منتظر یک بازی زیبا با تیم شهرداری ارومیه هستیم. جوانان گنبد از مسابقه اول ما به خوبی استقبال کردند و از حمایت های همه جانبه آنها ممنونم.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری البرز ورزشی، احد ارمشی سرمربی تیم شهرداری گنبد با اشاره به پیروزی تیمش در مسابقه اول لیگ برتر مقابل شهروند اراک گفت: تیم اراکی خوب ظاهر شد و ما برای پیروزی بر این تیم سوای پشتیبانی تمام قد تماشاگران خونگرم ترکمن صحرا دست به چند تعویض کارساز زدیم که آوردن رمضان صحبتی به جای امیرعلی فتحعلی، احسان دانش دوست به جای کمال قریشی و استفاده از لیبروی دوم تیم از جمله این جابه جایی ها تاثیرگذار بود. صحبتی در نخستین حضورش در لیگ برتر خوش درخشید و من را به یاد بازیکنانی چون ماچیان و عبدالمطلب پک انداخت  که والیبال را فهمیده و عالی بازی می کردند. اعتقاد دارم گنبد از این دست بازیکنان زیاد دارد و امیدوارم جرات استفاده از جوانان را در لیگ ادامه بدهم.

ارمشی اضافه کرد: کار در گنبد زیر ذره بین تماشاچیان فهیم و مربیان زیادی که کار بلد هستند، آسان نیست. با این همه تا این لحظه همه به من لطف کرده اند و تلاش می کنم که پاسخ این حمایت  را بدهم. در حال حاضر آقای جبار دولو به عنوان مربی و بدن ساز کنار بنده ایفای نقش می کند. ایشان یک مربی باتجربه است و آرمین صادقیانی هم آنالیزور تیم ماست. این را هم بگویم که به لطف آقای شهردار و اعضای شورای شهر گنبد ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شد تا همه با خیال آسوده تری در خدمت تیم باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار