یادداشت| سهم زیاد شهرداری‌چی‌ها در لیگ برتر والیبال

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۵ ب.ظ
یادداشت| سهم زیاد شهرداری‌چی‌ها در لیگ برتر والیبال از بین تیم‌های لیگ برتری والیبال شهرداری‌چی‌ها بیشترین سهم را در تیمداری دارند؛ شهرداری تبریز، ورامین، گنبد، ارومیه و مشهد.

فصل جدید لیگ برتر والیبال دیروز شروع شد؛ با یک تیم بیشتر از فصل‌های قبل، اما از بین تیم‌های لیگ برتری شهرداری‌چی‌ها بیشترین سهم را در تیمداری دارند؛ شهرداری تبریز، ورامین، گنبد، ارومیه و مشهد.

در حالی که تا قبل از این بخش خصوصی بیشترین رقابت را برای تیمداری در لیگ‌ها داشت، اما کم‌کم با حذف امتیاز معاف از مالیات شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی آن‌ها هم رغبت کمتری برای سرمایه‌گذاری در ورزش قهرمانی نشان دادند و در عوض مشارکت دولتی‌ها پررنگ‌تر شد. با اینکه حرف از این بود که شهرداری‌ها حق تیمداری در لیگ‌های ورزشی را ندارند و حتی تیم‌های شهرداری تبریز و ارومیه هم تا لبه تیغ انحلال هم پیش رفتند تا حدی که شهرداری ارومیه به رغم بستن تیمش برای قهرمانی با رأی شورای شهرش برای انحلال از هم پاشید، اما وقتی فرماندار ارومیه موافقت نکرد دوباره برگشت، اما برگشت بدون ستاره با بازیکنان بومی. تیم پیام مشهد هم در واقع همان تیم شهرداری است که به گفته سرمربی اش قوچان‌نژاد به خاطر ممنوعیت تیمداری شهرداری اسم دیگری دارد. در واقع با شرایط سخت اقتصادی و با اینکه تیمداری بخش خصوصی در لیگ‌ها چند برابر تبلیغات تلویزیونی و… برایشان برد دارد، اما باز هم هیچ رغبتی برای ورود به این کار دیده نمی‌شود. شاید مسئولان ورزش باید دنبال راهکار جدیدتری برای ترغیب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورزش قهرمانی باشند./خبرورزشی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار