شهرداری گنبد 3-شهروند اراک 1

پیروزی در نخستین گام برای شهرداری گنبد با درخشش میکائیل تاجر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۲۱:۲۲ ب.ظ
پیروزی در نخستین گام برای شهرداری گنبد با درخشش میکائیل تاجر هفته اول از سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال با نجام ۶ دیدار در شهر های مختلف انجام شد که طبق برنامه شهرداری در گنبد میزبان شهروند اراک بود و موفق شد این تیم را با شکست بدرقه کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گنبدی ها،شهرداری گنبد با استقبال پرشور هواداران خود در سالن المپیک در اولین بازی فصل خود میزبان تیم شهروند اراک بود که در نهایت موفق شد این بازی را با نتیجه ۳ بر ۱ به سود خود خاتمه دهد. در ست نخست این دیدار دو تیم تا حدودی پایاپای پیش رفتند اما در نهایت این گنبدی ها بودند که با حمایت هواداران پرشور خود این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود به پایان رساندند.

ست دوم اما نسبت به ست اول متفاوت بود و این تیم شهرداری بود که با سرویس های خوب احسان دانش دوست و با بازی خوب و هماهنگ با اختلاف بسیار و نتیجه ۲۵ بر ۱۳ توانست بر حریف خود پیروز شود.

با آغاز ست سوم شاگردان احد ارمشی که هنوز در فکر برد خود در دو ست گدشته بودند، با اختلاف بسیار از حریف خود عقب افتادند و در ادامه با حمایت تماشاگران خود به بازی برگشتند ولی نتوانستند این ست را با برد تمام کنند و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع اراکی ها خاتمه یافت.شاگردان احد ارمشی در این ست سرویس های خوبی نزدند و همین مسئله باعث عقب افتادن از حریف خود شد.

در ست چهارم نیز دو تیم همپای هم پیش رفتند و بازی بسیار نفس گیر پیگیری شد اما این بمب افکن گنبدی ها یعنی میکائیل تاجر بود که با درخشش خود کار را برای حریف اراکی خود دشوار کرد، تا در نهایت این ست حساس و نزدیک با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ به سود شهرداری خاتمه یابد تا گنبدی ها در اولین گام دست پر از زمین خارج شوند.حمایت خوب والیبال دوستان پایتخت والیبال ایران،درخشش تاجر،پاس های خوب بهبودی و البته بازی خوب دانش دوست در پیروزی شهرداری در این بازی بسیار موثر بود.

همچنین گفتنی است که شهرداری گنبد در هفته دوم رقابت های لیگ والیبال چهارشنبه دوم آبان ماه در سالن المپیک گنبد میزبان تیم شهرداریه ارومیه خواهد بود

نتیجه سایر دیدارهای هفته نخست لیگ والیبال:

شهرداری ارومیه ۰ – ۳ پیکان تهران

فولاد سیرجان ۳ – ۰ دورنا ارومیه

کاله مازندران ۳ – ۱ پیام مشهد

سایپا تهران ۳- ۱ عقاب نهاجا

خاتم اردکان ۱ – ۳ شهرداری ورامین

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار