کاروان راهیان نور گنبد عازم مناطق جنگی دوران دفاع مقدس شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۲۱:۱۶ ب.ظ
کاروان راهیان نور گنبد عازم مناطق جنگی دوران دفاع مقدس شد  کاروان راهیان نور گنبدکاووس درشرق گلستان با هدف آشنایی با رشادت های رزمندگان، فرهنگ ایثار و شهادت و بازدید از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس، به منطقه غرب کشور اعزام شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایزنا، این کاروان معنوی و زیارتی روز یکشنبه از مقابل کانون بسیج ناحیه مقاومت بسیج سپاه و با بدرقه برخی فرماندهان و پرسنل این نهاد و خانواده اعزام شوندگان به این اردو، عازم استان کردستان شد.


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس درحاشیه اعزام این کاروان به خبرنگار ایرنا گفت: دراین کاروان معنوی ۹۵ نفر از خواهران و برادران متشکل از اقشار و اقوام مختلف مردم ساکن در این شهرستان حضور دارند.
سرهنگ دوم پاسدار سیدعلی حسینی افزود: اعضای این کاروان با دو دستگاه اتوبوس به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در استان کردستان اعزام می شود و مدت سفر آنان پنج روزه است.
وی اضافه کرد: بازدید از مناطق جنگی شهرهای سنندج، مریوان و بانه و حضور در یادمان شهدای این شهرها، شرکت در برنامه های آموزشی و فرهنگی پیش بینی شده و بازدید از برخی مناطق سیاحتی و زیارتی از مهمترین برنامه های کاروان راهیان نور گنبدکاووس در کردستان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار