والیبالیست کشورمان اولین سفیر خیرین مدرسه ساز در حوزه ورزش شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۲ ب.ظ
والیبالیست کشورمان اولین سفیر خیرین مدرسه ساز در حوزه ورزش شد فرهاد قائمی، عضو تیم ملی والیبال کشورمان با دریافت نشان از سوی معاون وزیرو رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور سفیر مدرسه سازی شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران، فرهاد قائمی، عضو تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین سفیر خیرین مدرسه ساز در حوزه ورزش معرفی شد و نشان سفیران مدرسه سازی را از دست معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی کشور دریافت کرد.

نشان سفیران فرهنگی مدرسه سازی به منظور ترویج و توسعه فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی توسط جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس کشور به چهره‌های محبوب و سرشناس کشور، از جمله هنرمندان، ورزشکاران و افراد تأثیرگذار جامعه اهدا می‌شود تا بتوانند به عنوان سفیران این عمل نیک ترویج‌گران این فرهنگ مقدس در جامعه باشند.

مهراله رخشانی‌مهر، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه نفس عمل خیرین مدرسه ساز بیشتر از آورده مادی آنان ارزشمند است، گفت: این انسان‌های نیکوکار و فرهیخته همواره توسعه دهنده فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی در جامعه هستند و اهمیت کاری که مروجان این فرهنگ برای تعالی نظام تعلیم و تربیت انجام می‌دهند بسیار ارزشمندتر از کمک‌های مادی است.

وی با بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای آموزشی کشور اظهار کرد: با توجه به اینکه حدود ۳۰ درصد فضاهای آموزشی کشور نیازمند بازسازی و مقاوم سازی است و همچنین میانگین سرانه فضای آموزشی موجود در کشور به ازای هر دانش آموز ۲,۵ مترمربع است، معتقدیم تنها با استفاده از اعتبارات دولتی نمی‌توان همه نیازهای فضاهای آموزشی کشور را تأمین کرد.

رخشانی‌مهر افزود: خیرین مدرسه ساز در طول بیش از دو دهه فعالیت خود همواره به عنوان بازوان توانمند عرصه آبادانی مدارس کشور، یاری‌گر بخش دولتی بوده‌اند و باید قدردان زحمات و حضور ارزشمند این بزرگواران باشیم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ورزشکاران و هنرمندان را جزو افتخارات و سرمایه‌های ملی کشور دانست و بیان کرد: بدیهی است تأثیری که این قشر فرهیخته بر روی افکار عمومی جامعه دارند بسیار عمیق و ارزشمند است و در همین راستا افراد علاقه‌مند عرصه هنر و ورزش که موفق به احراز شرایط عنوان سفیران مدرسه سازی شوند، انتخاب و معرفی می‌شوند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار