مسابقات جام جهانی فوتبال از تلویزیون شهری گنبد پخش می شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۵ ب.ظ
مسابقات جام جهانی فوتبال از تلویزیون شهری گنبد پخش می شود شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از برنامه ریزی برای پخش مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از طریق یک دستگاه تلویزیون بزرگ شهری در بوستان الغدیر در ورودی این شهر خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، منصور طعنه گنبدی روز یکشنبه درحاشیه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گنبدکاووس گفت: این تلویزیون شهری توسط بخش خصوصی که هم اکنون در بوستان الغدیر مشغول فعالیت می باشد، راه اندازی می شود.
وی با بیان اینکه فعلا ابعاد تلویزیون شهری و میزان سرمایه گذاری آن توسط بخش خصوصی اعلام نشده است، افزود: شهروندان گنبدی می توانند مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه را که از ۲۴ خرداد امسال آغاز می شود، باحضور در این بوستان خانوادگی ۴۵ هزار مترمربعی تماشا نمایند.
طعنه گنبدی اضافه کرد: راه اندازی این تلویزیون شهری در راستای ایجاد شور و نشاط برای شهروندان و پر کردن اوقات فراغت آنان با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و گرمای هوا انجام می شود.
وی از تجهیز ۲۷ پارک محله ای شهر گنبدکاووس به وسایل ورزشی و بازی و نیز اختصاص بخشی از فضای این پارک ها به بازی های ورزشی مثل فوتسال، والیبال ساحلی و فوتبال گل کوچک خبر داد و تصریح کرد: شهرداری از برگزاری مسابقات ورزشی در محلات حمایت های مادی و معنوی می کند.
شهردار گنبدکاووس، احیای پنج هکتار از بوستان هفت هکتاری موسوم به داریوش این شهر ویژه بانوان و احداث شهربازی و همچنین پیاده رو سازی در بلوار شهید صیاد شیرازی را از دیگر برنامه های شهرداری برای شهروندان برشمرد و ادامه داد: یک بوستان مجهز نیز با مشارکت خانواده دکتر بسکی که به پدر طبیعت ایران مشهور است، درحال احداث می باشد.
طعنه گنبدی همچنین از آمادگی شهرداری گنبدکاووس برای تبدیل اراضی عام المنفعه این شهر به فضای سبز برای استفاده شهروندان خبر داد و گفت: درصورت تمایل اشخاص حقیقی یا حقوقی که زمین مناسب در خیابان های اصلی شهر دارند، زمین آنان به فضای سبز تبدیل می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار