طاهر آزمون در گفتگو با گنبدی ها از مسابقات جام رمضان والیبال گنبد می گوید:

استعدادها را در این مسابقات بررسی کردیم/انصراف ۳ تیم باعث شد مجدد قرعه کشی کنیم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۴۰ ق.ظ
استعدادها را در این مسابقات بررسی کردیم/انصراف ۳ تیم باعث شد مجدد قرعه کشی کنیم مسابقات والیبال جام رمضان در سه رده سنی در سالن المپیک گنبد کاووس در حال برگزاری می باشد که در ادامه گزارشی از این مسابقات را می خوانید.

به گزارش گنبدی ها طاهر آزمون در اینباره به خبرنگار ما گفت: مسابقات والیبال ماه مبارک رمضان در سه رده سنی برگزار شد که در رده بزرگسالان مسابقه چهارجانبه بین چهار تیم خوب منطقه از بندر ترکمن، کلاله و دو تیم نیز از گنبد شرکت کردند که جایزه نفر اول این مسابقات از طرف اسپانسر ۲ میلیون تعیین شد و بازیکنانی که در سوپرلیگ والیبال سابقه بازی کردن دارند همچون اسماعیل مسافر،رسول آقچه لی،حمید چوگان و.. در این مسابقات حضور داشتند.

وی در ادامه گفت، مسابقات نوجوانان با ۱۶ تیم هفته گذشته تمام شد که جایزه تیم اول یک میلیون و نیم و تیم دوم ۵۰۰ هزارتومان از طرف اسپانسر مسابقات تعیین شد.

آزمون در ادامه بیان کرد،مسابقات جوانان با ۹ تیم از امشب (۱۹ خرداد) به یاد چهار بزرگ والیبال منطقه، نوری آزمون.مرحوم نافعی،مرحوم غفور قرنجیک،مرحوم پک که از بزرگان والیبال منطقه می باشند آغاز شد که برای اولین بار هیئت والیبال این مسابقات را به یادشان برگزار می کند که جایزه تیم اول ۳ میلیون و تیم دوم نیز یک میلیون از سوی اسپانسر اهدا خواهد شد.

ایشان درادامه بیان کردند،استقبال خوبی از این مسابقات شد و کل بازیکنان استان آمدند و در این مسابقات شرکت کردند.هدف ما صرفا برگزاری مسابقه نیست،استعداد ها را در این مسابقات بررسی کردیم و نوشتیم که از بین حدودا ۱۸۰ نفر بازیکن شرکت کننده ۶۰ نفر را استعدادیابی کردیم که در آینده در مسابقات کشوری از آن ها استفاده خواهیم کرد.

آزمون در ادامه درمورد حواشی به وجود آمده در مورد انصراف ۳ تیم از مسابقات رده جوانان بیان کرد،در مورد تعداد تیم های شرکت کننده در این مسابقات در رده جوانان ، چون مسابقات محلی و شهرستانی می باشد یک تیم اعلام آمادگی میکند که میخواهد در مسابقات شرکت کند و فرداش اسپانسری برایش پیدا نمی شود و انصراف می دهد که بیشتر این تیم های شرکت کننده نیز کانون های والیبال می باشند.بعضی تیم ها اعلام آمادگی کردند که در مسابقات شرکت می کنیم و انصراف دادند که دلیلش را به ما نگفتند. تیم ها اول ۱۲ تیم بودند که پس از انصراف ۳ تیم مجدد قرعه کشی بین ۹ تیم انجام شد که مسابقات نهایتا در دوگروه برگزار خواهد شد.

در ادامه تصاویری از این مسابقات را می بینید:

 

 

گزارش: محسن علی پور

عکس:میلاد سعادتی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار