ایران ۳_ چین ۰

قائمی: کری چینی ها باعث شد بیشتر به خودمان بیایم

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۰ ب.ظ
قائمی: کری چینی ها باعث شد بیشتر به خودمان بیایم بازیکن تیم ملی ایران می گوید که ملی پوشان به برد برابر چین برای افزایش روحیه و انگیزه نیاز داشتند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فرهاد قائمی بعد از برد تیم ایران برابر چین گفت: بازی خیلی خوبی برابر چین داشتیم و به خوبی چین را می شناختیم و آنها را کامل آنالیز کرده بودیم. قبل از بازی چینی ها شیطنت کردند و کری خواندند و این موضوع باعث شد تا بیشتر به خودمان بیاییم و هر چه داشتیم در زمین ارائه کردیم تا برنده مسابقه باشیم.

وی افزود: همه بازیکنان به ویژه امیر غفور که با وجود آسیب دیدگی در زمین حضور داشت، خیلی خوب و موفق ظاهر شدند.

قائمی درباره اهمیت این پیروزی عنوان کرد: به این برد احتیاج داشتیم تا از نظر روحی و روانی برای ادامه مسابقات دوباره به شرایط ایده آل برسیم.

ملی پوش والیبال ایران در پایان تصریح کرد: خیلی خوشحالم که بازی اول را با برد پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در بازی های بعدی نیز عملکرد خوبی داشه باشیم زیرا می توانیم با کار گروهی نتیجه خوبی کسب کنیم و امروز نیز در کار گروهی و همه فاکتور ها خوب بودیم.

به گزارش گنبدی ها ، تیم ملی والیبال ایران موفق شد در اولین دیدار هفته سوم از لیگ ملت های والیبال با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۵ مقابل چین به برتری برسد تا سومین برد خود را در هفتمین دیدار کسب کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار