نماینده مجلس:

روز قدس، روز آزادیخواهی و عزت امت اسلام است

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۸ ب.ظ
روز قدس، روز آزادیخواهی و عزت امت اسلام است نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز قدس و قدردانی از حضور پرشور آحاد مختلف مردم در راهپیمایی این روز، گفت: روز قدس، روز آزادیخواهی و عزت امت اسلام است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، قرجه طیار روز جمعه درجمع راهپیمایان روز قدس درمصلی امام جعفر صادق (ع) گنبدکاووس، افزود: امت اسلام بالاخص ملت ایران اسلامی از ۴۰ سال پیش تاکنون و برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهد.


وی گفت: ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، سبب شده تا امروز فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نیز محکوم کردن حنایات رژیم غاصب اسرائیل، در بسیاری از کشورهای اسلامی و همچنین توسط بسیاری از آزادیخواهان جهان طنین انداز شود. طیار به اهمیت راهپیمایی امسال روز قدس اشاره کرد و افزود: افزایش جنایات رژیم غاصب اسرائیل در شهید کردن ۶۱ نفر از مردم فلسطین و زخمی کردن ۲۷۵۰ نفر دیگر در زمان انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به بیت المقدس، سبب جریحه دار شدن احساسات مسلمانان جهان و افزایش خشم و نفرت مردم فلسطین شد.
وی تصریح کرد: اقشار مختلف ملت ایران نیز با درک این حساسیت ها، امروز در کمال وحدت و یکپارچگی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و حمایت خود را از انتفاضه مردم فلسطین و آزادی قدس شریف به نمایش گذاشتند.
نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی، بازگشت نسل های سوم و چهارم مردم فلسطین به وطنشان را از مطالبات مردم مظلوم این سرزمین مقدس دانست و خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی، دولت و مجلس شورای اسلامی برای تحقق این مطالبه به حق، از مردم فلسطین حمایت می کند.
طیار به خروج آمریکا از توافق هسته ای (برجام) نیز اشاره کرد و گفت: این خروج نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست زیرا نه تنها به قراردادهای بین المللی بلکه به قراردادهایی که دولت قبلی این کشور آن را امضا کرده، نیز پایبند نیست.
وی با قدردانی مجدد از حضور پرشور آحاد مختلف مردم ایران اسلامی بویژه مردم گنبدکاووس در راهپیمایی روز قدس و به نمایش گذاشتن وحدت و یکپارچگی، افزود: امروز ملت ثابت کرد که همچنان پای ارزش های اسلامی، خون شهیدان و منویات امام راحل و نیز رهبری انقلاب ایستاده است.
طیار از عزم جدی دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی و رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی و بیکاری جوانان با وجود سنگ اندازی ها و تحریم های دشمنان خبر داد و اضافه کرد: لازم است، ملت نیز برای رفع این مشکلات با دولت همراهی نمایند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار