معاون استاندار گلستان:

مردم گنبد، وحدت و یکدلی خود را روز قدس به نمایش می گذارند

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۵ ب.ظ
مردم گنبد، وحدت و یکدلی خود را روز قدس به نمایش می گذارند معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در شهرستان گنبد وحدت همواره زبانزد بوده است و مردم گنبد در روز قدس این یکدلی و وحدتِ اقوام و مذاهب را به نمایش می گذارند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از قابوس نامه، عبدالقدیر کریمی در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت روز قدس با اذعان به این مطلب افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره شاهد دشمنی های آمریکا چه در حمایت از منافقین و بعدها در سیاست های ضد ایرانی که اتخاذ کرده است و اکنون نیز با خروج از برجام بوده ایم.

کریمی گفت: بخاطر سیاست های خصمانه اخیر آمریکا ، روز قدس امسال ، روز متفاوتی نسبت به سالهای گذشته است هر چند آمریکا هیچگاه نگاه مهربانی به جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

وی خروج آمریکا از برجام اوج سیاست خصمانه آن نسبت به ایران خواند و گفت: البته مردم ما از اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران ناامید نشده اند و کماکان از آن دفاع می کنند.

کریمی افزود: روز قدس یک مسئله بینالمللی است و به جهت بازتاب جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است و نمادی برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین به شمار می رود چرا که ایران شاید تنها کشوری باشد که به معنای واقعی از آن دفاع می کند و سایر کشور ها در نگاه واقع بینانه بیشتر ژست سیاسی در دفاع دارند.

فرماندار ویژه گنبداظهار کرد: باید در حوزه شهرستانی نیز با این نگاه که روز قدس نماد و تجلی موضع ما نسبت به دفاع از مظلومیت فلسطین است ، با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدسی متفاوت را رقم بزنیم.

گفتنی است راهپیمایی روز قدس در شهرستان گنبد همزمان با سراسر کشور روز جمعه ساعت ۱۱ صبح از مقابل مسجد قائمیه شهرستان به سمت مصلی امام صادق(ع) برگزار می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار