افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی گنبد کاووس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶ ب.ظ
افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی گنبد کاووس رئیس دادگستری شهرستان گنبدکاووس از افتتاح دفتر خدمات الکترونیکی قضایی دراین شهرستان خبرداد وگفت: دادخواست‌های حقوقی، تجدید نظر خواهی، واخواهی، اظهارنامه و ثبت نام سامانه ابلاغ الکترونیک (ثنا) در دفتر خدمات الکترونیک قضایی، ثبت می‌شود.
به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری میزان، رئیس دادگستری شهرستان گنبدکاووس از افتتاح دفتر خدمات الکترونیکی قضایی در این شهرستان خبرداد و گفت: دادخواست‌های حقوقی، تجدید نظر خواهی، واخواهی، اظهارنامه و ثبت نام سامانه ابلاغ الکترونیک (ثنا) در دفتر خدمات الکترونیک قضایی، ثبت می‌شود.
رمضان عابدی گفت: برای کاهش تعداد مراجعان به دادگستری دادخواست‌های حقوقی، تجدید نظر خواهی، واخواهی (اعتراض به آرای غیابی)، اظهارنامه و ثبت نام سامانه ابلاغ الکترونیک (ثنا) مراجعه کنندگان به صورت الکترونیکی و در دفتر خدمات الکترونیک قضایی، ثبت می‌شود.

وی افزود: پیش از اجرای این طرح، مراجعه کنندگان دادخواست‌های خودشان را در دادگستری ثبت می‌کردند و به زودی یک دفتر دیگر هم دراین شهرستان افتتاح می‌شود.

گفتنی است، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با هدف برون سپاری بخشی از امور اداری دستگاه قضایی به بخش خصوصی راه اندازی می‌شود و قرار است تعداد این دفاتر در هر شهرستان به دو عدد برسد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار