پخش زنده از شبکه سوم سیما

پیاده روی خانوادگی شرق گلستان جمعه در گنبدکاووس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۷ ق.ظ
پیاده روی خانوادگی شرق گلستان جمعه در گنبدکاووس معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس از برگزاری پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری همگانی با حضور مردم مناطق مختلف شرق استان خبر داد و گفت: این همایش بزرگ روز جمعه ۱۱ اسفند در گنبدکاووس برگزار می شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا، عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: این رخداد بزرگ فرهنگی و ورزشی در راستای مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان و با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می شود. وی؛ ارتقای شاخص های سلامت و ترویج فرهنگ ورزش همگانی را از دیگر اهداف برگزاری پیاده روی خانوادگی در گنبدکاووس برشمرد و افزود: توجه به ورزش های همگانی و ترویج آن در بین اقشار مختلف مردم از رویکردهای دولت تدبیر و امید است. کریمی، ورزش را از ضرورت های یک جامعه سالم و با نشاط دانست و اضافه کرد: توجه به این حوزه بویژه برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی و همگانی علاوه بر سلامت جسم و روح افراد در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی موثر است. وی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب مردم برای شرکت در این پیاده روی تصریح کرد: برای تشویق مردم به شرکت در این همایش افزون بر ۴۰۰ هزار برگ قرعه کشی چاپ و توسط اداره پست درحال توزیع در شهرهای شرق گلستان است. فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: همچنین این پیاده روی (چهارمین پیاده روی در این شهرستان) از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی به صورت مستقیم پخش می شود و ۲۲۳ دستگاه دوچرخه به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خریداری و به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

فرهاد شیبک معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز از برنامه ریزی برای کنترل ترافیک در روز پیاده روی خبر داد و گفت: این رخداد فرهنگی و ورزشی از ساعت هفت صبج جمعه ۱۱ اسفند از محل برج قابوس آغاز و تا پارک الغدیر در ورودی شهر ادامه می یابد.

محمدعلی رحیمیان رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس نیز با اشاره به سابقه ۲۰ ساله پیاده روی خانوادگی در کشور، گفت: برای نخستین بار هدایای پیش بینی شده برای شرکت کنندگان تنها از وسائل ورزشی است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار