نگرانی کی روش از عملکرد سردار آزمون

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۱ ق.ظ
نگرانی کی روش از عملکرد سردار آزمون سرمربی تیم ملی ایران از بازی نکردن سردار آزمون در لیگ برتر فوتبال روسیه اظهار نگرانی کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران ، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که برای شرکت در همایش مربیان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به سوچی سفر کرده بود،در گفتگو با رسانه روسی تاس در مورد سردار آزمون مهاجم ۲۳ ساله تیمش ابراز نگرانی کرد.

کی روش در این باره گفت: از اینکه سردار در این فصل زیاد بازی نکرده است ،نگرانم.اگر شما به ترکیب بازیکنان حریف ما در گروه (مراکش-اسپانیا-پرتغال) نگاه کنید ،خواهید دید که بازیکنان این تیم همه در ترکیب اصلی بهترین باشگاه های اروپایی قرار دارند.اما بهترین بازیکن ما،جایگاه ثابتی را در روسیه ندارد و در این فصل در ترکیب اصلی تیم قرار نگرفت و این موضوع برای من نگران کننده است.

وی افزود: برای ما خیلی مهم است که هر کدام از بازیکنان ایرانی در تیم های خوب و رقابت های پر قدرت بازی کند.بازیکنانی چون سردار آزمون ۶۰ درصد از بازیکنان ما در لیگ های خارجی توپ می زنند و بقیه در لیگ ایران بازی می کنند و من می بینم که کسانی که در خارج بازی می کنند آمادگی بیشتری دارند .مشکل ما بازیکنان داخلی هستند که به آمادگی ویژه ای نیاز دارند .برای رسیدن به این آمادگی نیازمند زمان هستیم که ما آن را نداریم.

گفتنی است سردار آزمون از ۲۱ دیدار تیم روبین کازان تنها در سه مسابقه بازی کرده است و تنها یک گل و یک پاس گل را به ثمر رساند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار