پروژه مهر با مشارکت دستگاه‌های اجرایی در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ ب.ظ
پروژه مهر با مشارکت دستگاه‌های اجرایی در شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شود مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ قرار است هر دستگاه اجرایی, برای اجرای پروژه مهر, یک مدرسه را قبول کرده و حمایت کنند, تا مشکلات ما کاهش یابد, آموزش و پرورش بستر همه فعالیت‌های اجتماعی است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، فرج الله رزاقی ظهر امروز در همایش شوراهای آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در دبیرستان علامه طباطبایی داشلی‌برون اظهار داشت: در حوزه نهضت سوادآموزی در سال جاری تحصیلی, یک هزارو ۸۶۴ نفر بزرگسال و بازمانده از تحصیل جذب شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: در سال ۹۵ تعداد ۵۴ مصوبه در جلسات آموزش و پرورش مشخص شد که ۸۵ درصد آنها عملیاتی شد و در سال جاری نیز تاکنون, ۴۰ مصوبه مشخص شده که بیشتر آنها عملیاتی شده است.

رزاقی تصریح کرد: تبدیل فضاهای آموزشی به احسن در جهت تجاری‌سازی, یکی از مصوبات سال گذشته بود و قرار است انتفاع زمینی برای دایر شدن کانون بازنشستگان واگذار شود و مالکیت آن در اختیار آموزش و پرورش باشد تا مکانی برای بازنشستگان در جهت همفکری و مطالعاتی بازنشستگان فراهم شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: در سال جاری تحصیلی, برای تمرکز مدیریت و آموزش, ۳۵ کلاس پیش‌دانشگاهی در سطح شهرستان در ۶ نقطه تجمیع شدند.

رزاقی یادآور شد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ قرار است هر دستگاه اجرایی, برای اجرای پروژه مهر, یک مدرسه را قبول کرده و حمایت کنند, تا مشکلات ما کاهش یابد, آموزش و پرورش بستر همه فعالیت‌های اجتماعی است.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: با رایزنی‌های انجام شده, مدارس هیئت امنایی شهرستان گنبدکاووس از ۵ مدرسه به ۹ مدرسه افزایش یافت.

رزاقی اظهار کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش, مظهر تعلق, تصمیم‌گیری و عمل است و دانش‌آموزان, همکاران فرهنگی و والدین, ۳ ضلع مثلثی هستند که تا فضا را پویا کرده و در تصمیم گیری‌ها مشارکت داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: استان گلستان در سطح کشور, رتبه نخست جذب سوادآموزان را کسب کرد و گنبدکاووس نیز رتبه نخست جذب سوادآموزان در سطح استان را بدست آورد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار