معاون استاندار گلستان:

کشتارگاه صنعتی دام در گنبدکاووس احداث می شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۸ ب.ظ
کشتارگاه صنعتی دام در گنبدکاووس احداث می شود فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی کشتارگاه صنعتی دام در محل کشتارگاه فعلی شهرداری این شهر احداث می شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی فرمانداری گنبد کاووس عبدالقدیر کریمی درجلسه هماهنگی احداث کشتارگاه دام صنعتی در این شهرستان اظهار کرد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی کشتارگاه صنعتی دام در محل کشتارگاه فعلی شهرداری این شهر احداث می شود.

وی افزود: کارگاه عملیات اجرایی این طرح تجهیز شده ولی آغاز عملیات اجرایی آن به دلیل برخی مشکلات ازجمله مشکلات کشتارگاه فعلی، به تعویق افتاده است.

وی بیان کرد: براساس تصمیم اتخاذ شده، قرار است در مدت اجرای کشتارگاه صنعتی، کشتار دام مورد نیاز مردم گنبدکاووس در محل کشتارگاه شهرستان آزادشهر انجام شود.

کریمی اضافه کرد: کشتارگاه دام شهرداری آزادشهر برخی اشکالات و کمبود امکانات دارد که با تلاش شهرداری آزادشهر و ارسال برخی امکانات کشتارگاه فعلی شهرداری گنبدکاووس به آنجا، این اشکالات و کمبودها رفع می شود.

وی، حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح های توسعه ای و مورد نیاز منطقه را از رویکردهای دولت و نیز مدیران گلستان و گنبدکاووس دانست و گفت: کشتارگاه صنعتی دام از نیاز شهرستان های شرق استان است و در مدت ۱۵ ماه آینده احداث و به بهره برداری می رسد./مهر

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار