مشکلات خانه بسکتبال گنبدکاووس برطرف می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۱ ب.ظ
مشکلات خانه بسکتبال گنبدکاووس برطرف می‌شود رئیس شورای شهرستان گنبدکاووس گفت: بازدیدی از خانه بسکتبال گنبدکاووس انجام و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت تا پیگیری شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم، شهلا ملک‌پور صبح امروز در حاشیه بازدید از خانه بسکتبال گنبدکاووس, در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا به درخواست مربی بانوان بسکتبال گنبدکاووس, مبنی بر مسائل و مشکلات ورزش بسکتبال, امروز بازدیدی از مجموعه صورت گرفت تا بتوانیم تا حد امکان این مشکلات  را برطرف کنیم.

رئیس شورای شهرستان گنبدکاووس افزود: خانه بسکتبال گنبدکاووس, تنها سالن تمرین برای ورزش بسکتبال است و در شیفت صبح, دانش‌آموزان مدارس برای تمرین ورزش خود مراجعه و در شیفت عصر نیز, روزهای زوج آقایان و روزهای فرد بانوان علاقمند به این رشته تمرینات خود را انجام می‌دهند.

ملک پور تصریح کرد: این سالن مشکلاتی در سرویس بهداشتی, عدم وسایل گرمایشی و سرمایشی و مشکلات سقف سالن دارد, به طوری که در زمان بارش باران, سقف این مجموعه, چکه می‌کند و رطوبت زمین بازی سبب سر خوردن کودکان در هنگام تمرین شده و سبب آسیب‌های جسمی شده است.

رئیس شورای شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: بنا به اظهارات مربی بسکتبال, بارها این مشکلات به مسئولان ورزش و جوانان گوشزد شده, اما متاسفانه هیچ‌گونه, اقدامی در مورد رفع آن صورت نگرفته است.

ملک پور یادآور شد: با توجه به اینکه روزانه حداقل ۱۰۰ نفر علاقمند آقا و یا خانم از گروه سنی ۵ سال تا گروه سنی بزرگسال از این سالن برای تمرینات استفاده می کنند, نیاز است هرچه زودتر در مورد رفع مشکلات این مجموعه, اقداماتی صورت گیرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار