خیابانی در گنبدکاووس به نام تنها شهید مسیحی استان گلستان نامگذاری شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۳ ب.ظ
خیابانی در گنبدکاووس به نام تنها شهید مسیحی استان گلستان نامگذاری شد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گنبدکاووس گفت: خیابان محل زندگی شهید اودیسیان تنها شهید مسیحی استان گلستان در گنبدکاووس به نام این شهید نامگذاری شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم، محمود تمرتاش, ظهر امروز در حاشیه مراسم نامگذاری خیابان شهید اودیسیان در گنبدکاووس اظهار داشت: به مناسبت سالروز میلاد حضرت مسیح و سال نو میلادی, روز گذشته, بنیاد شهید به همراه امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستان گنبدکاووس, با مادر تنها شهید مسیحی استان گلستان در گنبدکاووس دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گنبدکاووس افزود: به پاس ارج نهادن به جایگاه والای شهید و به ویژه شهید مذهب دیگر, شهید مسیحی, کوچه محل زندگی این شهید واقع در کوی اشرفیون به این شهید نامگذاری شد.

تمرتاش تصریح کرد: شهید اودیسیان متولد ۱۳۴۵,مجرد ,اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی, که در تاریخ ۲۱ بهمن ۶۴ در گیلان غرب, مجروح می شود .

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: وی جانباز ۷۰ درصد بود و از ناحیه کتف چپ, چشم چپ, گردن, آسیب شدید و مجروح شده بود, که در ۶ مردادماه سال ۹۲ به علت شدت جراحات در بیمارستان ساسان تهران به درجه رفیع شهادت نائل می‌شود.

روز گذشته نیز در مراسمی از مادر این شهید قدردانی شد و وی در این مراسم گفت: از اینکه فرزندم شهید شده افتخار می کنم و هر زمان که برای دعا به کلیسا می‌روم برای همه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروزی آنها دعا می‌کنم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار