واکنش مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس به جشن غیر فرهنگی در یک مدرسه؛

حفظ ارزشها اولویت آموزش و پرورش است/ با خاطیان برخورد خواهد شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۱ ب.ظ
حفظ ارزشها اولویت آموزش و پرورش است/ با خاطیان برخورد خواهد شد مدیر آموزش و پرورش گنبد کاووس از پیگیری پیرامون مسائل رخ داده و غیر فرهنگی در جشن شب یلدا در مدرسه دخترانه شاهد این شهرستان خبرداد.

به گزارش گنبدی ها، “فرج الله رزاقی” در گفتگو با خبرنگارکلاس بیست؛ اظهار کرد: از جزئیات مسائل رخ داده در این مدرسه خبر ندارم اما حراست آموزش و پرورش را مامور به بررسی از دانش آموزان ، اولیا و مسئولان مدرسه کرده ایم .

وی افزود: در چند روز آینده نتایج این پیگیری منعکس خواهد شد .

مدیر آموزش و پرورش گنبد کاووس تصریح کرد: در همه حال به حفظ شئون اسلامی و پاسداشت ارزش های دینی در آموزش و پرورش تاکید می شود و مطمئنا همکاران ما هم به آن پابند هستند.

رزاقی خاطرنشان کرد: چنانچه خطای همکاران محرزشود با آنان طبق قوانین برخورد خواهیم کرد.

گفتنی است؛ در هفته گذشته مراسمی در یک از مدارس گنبد کاووس برگزار شد که با حواشی همراه بود. مدرسه شاهد ابتدایی دختران که به گفته برخی خانواده‌ها در زمان مرخصی معاون پرورشی مدرسه از فرصت استفاده کرده و تحت تاثیر فشار برخی اعضای انجمن اولیا برنامه‌ای نامناسب را اجرایی کرده‌اند.

اجرا و پخش آهنگ غیرمجاز از خواننده‌ای غربی و به اصطلاح آن‌ور آبی که همراه با رقص دانش آموزان ابتدایی در این مراسم بود موجی از ناراحتی و اندوه را در جامعه دینی و بدنه مردمی شهرستان گنبدکاووس ایجاد کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار