سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان:

۲۷ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گنبد آسفالت شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۰ ب.ظ
۲۷ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گنبد آسفالت شد سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: ۲۷ کیلومتراز راه‌های روستایی شهرستان گنبد آسفالت شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گلستان، حسین محبوبی از پایان اجرای عملیات آسفالت ۹ پروژه راهسازی شامل زیرسازی و آسفالت در راه های روستایی شهرستان گنبد کاووس خبر داد و افزود: با پایان این پروژه ها در مجموع  بیش از ۲۷ کیلومتر از راه های روستاهای عطا آباد، سارلی سفلی، حسین آباد ایمر (قطعه اول)، دده الوم، جلاین تپه، خیر خوجه سفلی، خیر خوجه نجف، تاتار سفلی، سلاق غائب، محمد آباد، اوبه پلنگ و بهرام آباد آسفالت و مردم روستاهای فوق از راه آسفالت مطلوب برخوردار شدند.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها را بیش از ۸۳ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: هزینه آن از محل اعتبارات ملی و استانی است.

محبوبی ادامه داد: آسفالت این پروژه ها علاوه بر کاهش سوخت و صرفه جویی زمان، سبب ارتقاءزمینه  های اقتصادی و فرهنگی منطقه خواهد شد .

وی احداث ابنیه فنی در محورهای روستایی آی تمر، قره دونگ و بیشک تپه‌، آرا قویی را ازدیگر اقدامات انجام شده در سال جاری دانست و افزود: هزینه این پروژه ها از محل اعتبارات تبصره ۳۶ و حوادث غیرمترقبه با هدف عبور سیلاب‌ها و آب‌های روان در منطقه و جلوگیری از آسیب به راه‌های روستاهای مذکور تامین شده است./مهر

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار