معرفی ۱۰ واحد صنفی گنبد به تعزیرات به دلیل گرانفروشی تخم مرغ

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۴ ب.ظ
معرفی ۱۰ واحد صنفی گنبد به تعزیرات به دلیل گرانفروشی تخم مرغ  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس از تشکیل پرونده برای ۱۰ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل گرانفروشی تخم مرغ و معرفی آنان به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، خلیل رجبلی گفت: بازرسان این اداره با همکاری بازرسان اتاق اصناف در بازدیدهای دو روز اخیر خود از واحدهای صنفی بویژه فروشندگان مواد پروتئینی و تخم مرغ، تعداد ۱۰ واحد صنفی متخلف را شناسایی و با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی کردند.
وی افزود: بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ نبایستی بیش ۶۲ هزار ریال عرضه شود و این اداره نیز در راستای وظایف سازمانی و نظارت بر قیمت بازار و البته پس از اطلاع رسانی به واحدهای صنفی، اقدام به برخورد با متخلفان کرد.
رجبلی بابیان اینکه واحدهای صنفی متخلف به دلیل گرانفروشی با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی گنبدکاووس معرفی شدند، اضافه کرد: نظارت بر بازار همچنان ادامه دارد و با واحدهای متخلف برخورد می شود.
وی از شهروندان گنبدی نیز درخواست کرد موارد گرانفروشی تخم مرغ را با شماره ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت در طول شبانه روز اطلاع دهند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت همچنین بااشاره به فعال بودن یک واحد تولیدی تخم مرغ در گنبدکاووس و عرضه تخم مرغ ازسوی این واحد به واحدهای صنفی باقیمت هر کیلوگرم ۵۸ هزار ریال، گفت: فروش تخم مرغ نیز با قیمت ۶۲ هزار ریال برای هر کیلوگرم خواهد بود.
رجبلی افزود: هم اکنون برخی واحدهای صنفی گنبدکاووس از این تولید کننده تخم مرغ را با قیمت اعلام شده خریداری و به قیمت مصوب نیز به فروش می رسانند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار