شهرداری ارومیه قربانی طوفان ایرانیان گنبدکاووس در هفته نخست لیگ برتر والیبال شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۶ ب.ظ
شهرداری ارومیه قربانی طوفان ایرانیان گنبدکاووس در هفته نخست لیگ برتر والیبال شد تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس در هفته نخست لیگ برتر والیبال کشور با نتیجه سه بر یک از سد تیم والیبال شهرداری ارومیه گذشت.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، والیبال گنبدکاووس در سال‌های نه چندان دور با تیم‌های قوی و پرقدرت خود در لیگ برتر و لیگ دسته اول والیبال کشور در کنار بازیکنان و مربیان بزرگ و ملی پوش خود شناخته می‌شد اما پس از چندین سال درخشش و شادمانی هواداران گنبدی در ورزشگاه‌ها به ناگاه با ورود برخی دسته‌ای سیاسی و اقتصادی در والیبال تیم‌های باشگاهی گنبدکاووس به واسطه خروج ستارگان گنبدی از شهرستان و حضور در تیم‌های دیگر رو به افول قدم برداشت تا در فصل گذشته به عنوان ۱۲ در لیگ ۱۲ تیمی رسید و امید همگان را ناامید کرد.

اما در سال جاری با پیگیری‌های مجدانه همه مردم و مسوولان به ویژه نماینده مردم در مجلس، فرماندار ویژه و رئیس اداره ورزش و جوانان اسپانسری قوی وارد شهرستان گنبدکاووس شد و با تدابیر درست و اعتماد به جا چهره‌های ورزش دوست گنبدی تیمی خوب را ساماندهی کرد.

حضور کاپیتان سابق تیم ملی علی نادی در میان بازیکنان و مربی کهنه‌کار مشهدی «جبار قوچان‌نژاد» روی نیمکت تنها یکی از اقدامات مهمی بود که به اعتبار اسپانسر خوب گنبدکاووس والیبال این شهرستان را به فضایی جدید برد.

امروز در نخستین روز آغاز لیگ برتر مسابقات والیبال کشور، تیم والیبال کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس در ورزشگاه ۳ هزار نفری المپیک میزبان تیم شهرداری ارومیه یکی از مدعیان عنوان قهرمانی بود که توانست با نمایشی امیدوار کننده و اقتدارآفرین با نتیجه سه بر یک این تیم قدرتمند را شکست داده و دست خالی روانه آذربایجان‌غربی کند.

این مسابقه که از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در ورزشگاه المپیک گنبدکاووس با حضور پرشور تماشاگران گنبدی برگزار شد درست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود تیم ایرانیان گنبدکاووس به اتمام رسید، در ست دوم مجددا تیم ایرانیان گنبدکاووس بود که با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ بر حریف غلبه کرد و ست سوم را به تیم شهرداری ارومیه با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ واگذار کرد.

در نهایت این تیم کارت اعتباری ایرانیان بود که با پیروزی در ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ در مجوع ست‌شماری توانست با نتیجه سه بر یک بر تیم شهرداری ارومیه غلبه کرده و اولین پیروزی خود را در لیگ برتر با قدرت و شکوه به نمایش بگذارد.

سکوهای ورزشگاه المپیک شهرستان گبندکاووس امروز پس از ماه‌ها دوباره رنگ شادی و پایکوبی را به خود گرفت و مردم والیبال دوست این شهرستان به تداوم درخشش والیبال این شهرستان امیدوار شدند.

گفتنی است برای نخستین بار در کشور، بلیت مسابقه تیم‌های والیبال ایرانیان گنبدکاووس و شهرداری ارومیه در هفته نخست مسابقات لیگ برتر از سوی باشگاه ایرانیان گنبدکاووس به صورت اینترنتی و همچنین با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه در معرض استفاده هواداران دو تیم قرار داشت که مورد استقبال علاقه‌مندان به والیبال در این شهرستان قرار گرفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار