مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گلستان:

جشنواره بین‌المللی اقوام سال آینده هم در گنبدکاووس برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۷ ب.ظ
جشنواره بین‌المللی اقوام سال آینده هم در گنبدکاووس برگزار می‌شود مدیرکل میراث‌فرهنگی, گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان گفت: با توجه به استقبال خوب مردم شرق استان گلستان و برگزاری خوب جشنواره بین‌المللی اقوام برای نخستین‌بار در گنبدکاووس, ما شاهد برگزاری این جشنواره در سال ۹۷ در گنبدکاووس خواهیم بود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، ابراهیم کریمی پیش از ظهر امروز در مراسم آئین تجلیل از عوامل و دست‌اندرکاران یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقوام در فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: از هم‌اکنون دبیرخانه دومین جشنواره در گنبدکاووس و دوازدهمین جشنواره در گرگان تشکیل شده و به صراحت می‌گویم که برگزاری جشنواره در گنبدکاووس استمرار خواهد داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی گلستان افزود: خوشبختانه در طول مدت ۴ روز برگزاری جشنواره در گنبدکاووس, هیچ تذکر و مشکل خاصی نداشتیم و خانواده بزرگ نیروی انتظامی تا پاسی از شب برای امنیت و آرامش مردم در جشنواره تلاش و کوشش فراوان داشتند.

کریمی تصریح کرد: در بسیاری از نمایشگاه‌ها و همایش‌ها, درگیری و حواشی انجام می‌شود, اما با وجود برگزاری نخستین جشنواره در گنبدکاووس این اتفاق در شهرستان نیفتاد و این از نقاط برجسته برگزاری جشنواره در گنبدکاووس بود, گرچه می‌دانیم نقاط ضعف هم داریم که تلاش خواهیم کرد تا سال آینده مرتفع شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی, گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان یادآور شد: ظرفیت‌های خاصی در شهرستان گنبدکاووس در جهت برگزاری جشنواره وجود دارد که می‌توان برای ماندگاری جشنواره در این شهرستان مانور داد, اما باید برنامه منسجم برای برگزاری داشته باشیم و سالن مناسب برای برگزاری چنین جشنواره‌هایی در گنبدکاووس احداث و راه‌اندازی شود.

کریمی تاکید کرد: برای برگزاری جشنواره برای نخستین‌بار در گنبدکاووس نگرانی‌های خاصی داشتیم که خوشبختانه با وجود کمبودهای موجود این جشنواره فوق‌العاده خوب برگزار شد و برگزاری این جشنواره در گنبدکاووس به‌نحوه‌ای بود که احساس می‌کردیم به این جشنواره تعلق خاطر داریم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار