تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس به مصاف شهرداری ارومیه می‌رود

چاپ

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، سی و یکمین دوره  رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور جام شهید محسن حججی از فردا با حضور ۱۲ تیم در شهرهای مختلف آغاز می‌شود که در گنبدکاووس، تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس به مصاف تیم شهرداری ارومیه می‌رود.

مسابقه دو تیم ایرانیان گنبدکاووس و شهرداری ارومیه ساعت ۴ عصر فردا در سالن المپیک گنبدکاووس برگزار می شود.

تیم والیبال هاوش  نماینده سال گذشته گنبدکاووس در لیگ برتر پارسال عملکرد مطلوبی نداشت و در رتبه دوزادهم قرار گرفت و شهرداری ارومیه میهمان این هفته تیم ایرانیان گنبدکاووس در رقابت های  لیگ برتر پارسال عنوان سومی را کسب کرده بود.

مسئولان تیم کارت تخفیف ایرانیان گنبد که در آخرین لحظات سهمیه حضور در لیگ برتر والیبال را از فدراسیون دریافت کردند در نخستین اقدام خود جبار قوچان‌نژاد مربی باسابقه خراسانی را به عنوان نفر نخست نیمکت این تیم برگزیدند.

همچنین آقایان حمید چوگان و بهزاد حیدرشاهی، امین حسن‌زاده، کمال قریشی، جمال کنعانی‌پور، آرمین ایگدری، بهنام غروی، جواد حکمتی، سهیل احمدی علی نادی، عبدالله ناظری، سخی عیدی و فرهاد یلمه به عضویت تیم والیبال ایرانیان درآمدند.

در این تیم که علی نادی بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشورمان کاپیتانی آن را برعهده خواهد داشت، گل محمد سخاوی، حمید محمدآلق و بهزاد فتوحی‌فر نیز به عنوان لیبرو مشغول به فعالیت خواهند شد.

با تلاش اسپانسر تیم والیبال کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس برای نخستین بار در کشور بلیط مسابقه والیبال این تیم در لیگ برتر به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور از فردا با حضور تیم‌های کارت تخفیف ایرانیان گنبد، شهرداری ارومیه، بانک سرمایه تهران، عمران ساری، شهرداری تبریز، نوجوانان ایران، کاله مازندران، سایپا تهران، پیکان تهران، رعد پدافند کاشان و خاتم اردکان آغاز خواهد شد.

در مسابقات لیگ برتر والیبال ۱۲ تیم شرکت دارند که در پایان ۸ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند.