ادریس دانشفر:

شرایط تیم بسیار خوب است/هواداران تبریزی یکی از پرشورترین هواداران واليبال ايران هستند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۱ ب.ظ
شرایط تیم بسیار خوب است/هواداران تبریزی یکی از پرشورترین هواداران واليبال ايران هستند ادریس دانشفر دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: شرایط تیم خوب است و تا قبل از شروع مسابقات لیگ به شرایط مطلوب خواهیم رسید.

به گزارش گنبدی ها ، ادریس دانشفر دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز در گفت و گو با والیبال آنلاین درخصوص وضعیت تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: وضعیت تیم بسیار خوب است تمرینات را به طور منظم دنبال می کنیم و روزی ۲ جلسه تمرین را در دستور کار خود قرار دادیم.


وی ادامه داد: فشار تمرینات بالاست و بازیکنان دوران افت بدنی را پشت سر می گذارند. شرایط خوب است و تا قبل از شروع مسابقات لیگ به شرایط مطلوب خواهیم رسید.

دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز در خصوص هدف گذاری این تیم بیان داشت: هدف گذاری ما در فصل پیش رو در وهله اول حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر است و در مرحله بعد می کوشیم در جمع ۴ تیم پایانی قرار بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: هواداران تبریزی یکی از پرشورترین هواداران واليبال ايران هستند هواداران تیم شهرداری تبریز همیشه و در هر شرایطی تیم خود را تنها نمی‌گذارند که ما نیز امسال همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با نتایج درخشانمان دل آنان را شاد کنیم.

وی در پایان در مورد برنامه های پیش فصل شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: سه هفته ای است که تمرینات را آغاز کرده ایم و لیگ هم مهرماه آغاز می شود به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال اردوی برون مرزی در دستور کار است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار