معاون استاندار گلستان:

آسیب‌های اجتماعی به مرز بحران رسیده است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۸ ب.ظ
آسیب‌های اجتماعی به مرز بحران رسیده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به گذشتن آسیب‌های اجتماعی از تنش و دغدغه، گفت: آسیب‌های اجتماعی به مرز بحران رسیده است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس، عبدالقدیر کریمی عصر امروز در نشست مشترک معاونان سیاسی و اجتماعی و کارشناسان اجتماعی فرمانداری‌های شرق استان گلستان که به میزبانی فرمانداری ویژه گنبدکاووس برگزار شد، با اشاره به برگزاری جلسه در خارج از مرکز استان، اظهار کرد: از مدیرکل امور اجتماعی استانداری به دلیل توجه به نشست‌های خارج از مرکز استان و حضور در شهرستان‌ها برای برگزاری جلسات تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه تردید نباید داشت که نشست‌هایی با حضور کارشناسان و با تعداد محدودتر ضمن افزایش کیفیت جلسه موجب نتیجه‌بخشی بیشتری می‌شود، افزود: ما در فرمانداری ویژه گنبدکاووس آمادگی داریم که برای برگزاری جلسات شرق استان به عنوان میزبان شرایط را فراهم کنیم تا مدیران و مسوولان شهرستان‌های شرق استان گلستان به دغدغه‌های مشترک خود در شرق استان بپردازند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه آسیب‌های اجتماعی در جامعه از تنش و دغدغه فراتر رفته است، خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که آسیب‌های اجتماعی در مرحله بحران قرار گرفته و تقریبا همه خانواده‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

کریمی با اشاره به اقدامات موثر و خوب مدیران و ادارات گنبدکاووس در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی، ادامه داد: در کنار اقدامات کمی و ستادی بسیار خوب در حوزه برنامه‌های محتوایی و کیفی نیز توانسته‌ایم با اجرای برنامه‌های مناسب گام‌های خوبی را برداریم.

وی از تشکیل اتاق فکر آسیب‌های اجتماعی در فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس خبر داد و تصریح کرد: در این اتاق فکر که با حضور نخبگان، فرهیختگان و دانشگاهیان تشکیل شده است بدنبال راهکارهای واقعی و عملی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم و امیدواریم به نتایج مطلوبی نیز برسیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه مدیران و مسوولان شهرستان را به همکاری با نهادهای مردمی به ویژه سمن‌ها ترغیب و تشویق کرده‌ایم، اضافه کرد: ما معتقدیم که سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند یکی از عوامل مهم توسعه و پیشرفت هستند.

کریمی با تاکید بر ظرفیت بسیار بزرگ ائمه جمعه شیعه و سنی در کاهش آسیب‌های اجتماعی، گفت: تلاش کرده‌ایم در طی یک سال گذشته از این ظرفیت عظیم استفاده بهینه و لازم را ببریم تا در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی مردم را از تریبون نماز جمعه نیز آگاهی بخشیده و به آنها کمک کنیم.

وی استفاده از نظرات افراد صاحب‌نظر در حوزه مسائل اجتماعی را یک موضوع مهم و اساسی دانست و تاکید کرد: نباید کاری کنیم که افراد صاحب نظر که ایده‌های بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف دارند از همکاری و همیاری دولت و ادارات دل‌سرد شوند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار