جانشین فرمانده سپاه گنبدکاووس

تجمع خانواده‌های گنبدی به مناسبت روز عفاف و حجاب برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۵ ب.ظ
تجمع خانواده‌های گنبدی به مناسبت روز عفاف و حجاب برگزار می‌شود جانشین فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: تجمع خانواده‌های گنبدکاووس روز ۲۱ تیرماه مصادف با سالروز عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از خبرگزاری موج ، سیدعلی حسینی ظهر امروز در کارگروه تخصصی عفاف و حجاب شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: یکی از اهداف دشمن در جنگ نرم، گسستگی کانون گرم خانواده و فاصله بین زوجین است.

وی افزود: رعایت عفاف و حجاب در جامعه، به حذف گناه در سطح جامعه کمک می‌کند و اگر به سلامت جامعه توجه نشود، سلامت تک تک افراد جامعه در معرض خطر قرار می‌گیرد. مسئولان باید به مسئله عفاف و حجاب که مورد تاکید امامان و علما است، اهتمام ویژه داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: در هفته عفاف و حجاب برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان برگزار می‌شود که مهم‌ترین ان مراسم تجمع خانواده‌ها در پارک شهرداری در روز ۲۱ تیرماه مصادف با سالروز عفاف و حجاب است.

فرهاد شیبک معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس هم در این مراسم اظهار داشت: پرداختن به مسئله عفاف و حجاب با روش قهری کارایی لازم را ندارد و همیشه پیشگیری به لحاظ هزینه و نتیجه، موثرتر است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: ترویج عفاف و حجاب در مقابل تهاجم فرهنگی که یک عنصر بی‌بدیل است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: شبکه‌های غربی سعی دارند فرهنگ و سبک و شیوه اسلامی ما را تغییر دهند که این امر در درازمدت اثر سویی خواهد داشت و سبب می‌شود تا فرهنگ غرب جایگزین فرهنگ اسلامی شده و فرهنگ اسلامی ارزش و اعتبار خود را از دست دهد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار