در قالب اردوهای جهادی یک، سه و ده روزه؛

۴۰۰ دانشجوی گنبدی به روستاهای محروم اعزام می شوند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۳ ب.ظ
۴۰۰ دانشجوی گنبدی به روستاهای محروم اعزام می شوند مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گنبدکاووس گفت: امسال بیش از ۴۰۰ دانشجوی دختر و پسر گنبدی در قالب گروههای جهادی یکروزه ،سه روزه و ۱۰ روزه به روستاهای محروم اعزام می شوند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از قابوس نامه ،  رضا ممشلی با عنوان این مطلب به خبرنگار ما گفت: حدود ۲۵۰ نفراز این دانشجویان اعزامی در قالب ۲۰ گروه در کل تابستان و به مدت ۱۰ روز در روستاها مستقر می شوند و برنامه هایی در راستای اقتصاد مقاومتی عمرانی فرهنگی آموزشی مطالبه گری و .. همراه با برگزاری یادواره شهدا ،مسابقات آشپزی ،ورزشی  و کلاس های مختلف آموزشی و تربیتی اجرا خواهند کرد.

ممشلی ادامه داد: قریب به ۱۵۰ نفر نیز در دوره های تداوم یکروزه و سه روزه با حضور در روستا ضمن تقویت پیوند جهادگران با روستائیان، پیگیر مطالبات اردوهای گذشته در روستا و روند رفع نیازمندی های روستا نسبت به گذشته خواهند شد.

وی تصریح کرد در تیرماه امسال ۱۱ گروه به روستاها اعزام می شوند که تا کنون ۷ گروه  به مدت ۱۰ روز به روستاهای کرند، دانشمند، آبادان تپه، تتلی کوچک، حاجی قوشان ،حسن آباد،ابوذر۱،۲،۳ اعزام شده اند.

مسئول بسیج دانشجویی گنبدکاووس یادآور شد؛ از مجموع ۲۰ گروه اعزامی به روستاها ۳ گروه دانشجویان پسر و مابقی دانشجویان دختر دانشگاههای گنبد هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار