امام جمعه موقت گنبدکاووس:

حیات و تداوم انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان است

تاریخ انتشار: جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۳ ب.ظ
حیات و تداوم انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان است امام جمعه موقت گنبدکاووس با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، حیات و تداوم انقلاب اسلامی را به برکت خون این عزیزان والامقام دانست و بر ادامه راه آنان تاکید کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر نصرتی چهارشنبه شب در مراسم بزرگداشت شهدای واقعه هفت تیر، اظهار داشت: همانطور که خون امام حسین (ع) و یارانش سبب احیای اسلام و بقای آن شد، شهیدان ما نیز با تاسی از نهضت عاشورا، خون خود را در راه حیات و تداوم انقلاب اسلامی نثار کردند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی درحوادث تروریستی و منافقانه دهه ۶۰ سرمایه های بزرگی ازجمله شهید بهشتی را از دست داد، گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی با همراهی مردم از اقدامات تروریستی آن ایام که با هدف براندازی انقلاب نوپا جمهوری اسلامی انجام می شد، به عنوان فرصتی برای رشد انقلاب و ریشه کن کردن نفاق درجامعه استفاده کردند.
حجت الاسلام نصرتی اضافه کرد: در آن ایام منافقان که بیشتر از جریان مجاهدین خلق برای از بین بردن شهید بهشتی که تولی به ولایت فقیه، مهمترین شاخصه اش بود، ابتدا او را ترور شخصیت کردند.
وی با اشاره به برخی تهمت ها که به شهید بهشتی زده می شد، تصریح کرد: برخی مردم آن زمان نیز از روی نا آگاهی و تحت تاثیر صحبت های مجاهدین خلق که آمیخته با دین و اسلام بود، به این تهمت ها دامن می زدند.
امام جمعه موقت گنبدکاووس ادامه داد: با شهادت شهید بهشتی و فرمایشات امام راحل در خصوص شهید بهشتی، مردم متوجه مظلومیت این شهید شده و حضوری باشکوه در تشییع جنازه و مراسم های بزرگداشت او داشتند.
حجت الاسلام نصرتی با تاکید برضرورت پیروی از ولایت فقیه در جامعه، گفت: مردم باید از حوادث دهه ۶۰ درس بگیرند و با پیروی از منویات رهبری انقلاب و با بصیرت و آگاهی نگذارند، عده ای با جریان سازی، جامعه را دو قطبی کنند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم که در مسجد عسکریه گنبدکاووس برگزار شد، فرماندار ویژه، برخی مسئولان، دادستان، قضات و کارکنان محاکم قضایی، اقشار مختلف مردم و نیز نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، درحادثه تروریستی هفت تیر ۱۳۶۰ که توسط منافقین و با بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی انجام شد، دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش به شهادت رسیدند.
شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس درشرق استان گلستان واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار