با حضور نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین

مراسم افطاری «وحدت و مقاومت» در گنبدکاووس برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۴ ب.ظ
مراسم افطاری «وحدت و مقاومت» در گنبدکاووس برگزار می‌شود مراسم افطاری وحدت و مقاومت با حضور نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین و فعالان فرهنگی شیعه و سنی گنبدکاووس در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، شهرستان گنبدکاووس در شمال شرق کشور و در دشت وسیعی به نام ترکمن صحرا با جمعیتی بالغ بر ۳۸۰ هزار نفر از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین شهرستان‌های شمال کشور در تحولات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی اقتصادی است و از جنبه‌های مختلف و متعددی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و ممتازی است که این شهرستان را در کشور زبان‌زد خاص و عام کرده است.

از جغرافیای طبیعی مختلف در جنوب و شمالش گرفته تا جغرافیای سیاسی پر شور اما آرامش و از حضور اقوام و مذاهب متفاوت که در عین تنوع در فضایی صمیمی و برادرانه زیست می‌کنند همه و همه در کنار نوابغ و نخبگان شیعه و سنی‌اش در تیم‌های ملی ورزشی، مسابقات علمی و فرهنگی از امتیازات برجسته این شهرستان است.

وحدت و همدلی در این شهرستان مولفه همیشگی و اولویت‌داری است که توانسته تا به امروز نقش اصلی را در آرامش توام با عزت و افتخار این منطقه ایفا کند و تعمیق و تقویت آن بی‌گمان تنها راهبردی است که می‌تواند به توسعه این شهرستان بزرگ و پهناور شتاب مضاعفی بخشد.

افطاری وحدت و مقاومت طرحی است مبتکرانه که با دو هدف طراحی و اجرا می‌شود تا از یک سو عزت، برادری، تکریم، همدلی و عشق برادران شیعه و سنی را در گنبدکاووس به رخ جهانیان کشیده و آنها را در مسیر تعامل و حرکت‌های فرهنگی و اجتماعی مشترک به پیوندی استوار تشویق کند و از سویی دیگر با حمایت از حرکت‌ها و نهضت‌های اسلامی در کشورهای مسلمان به این وحدت مقدس چاشنی مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار را بیافزاید.

به هرتقدیر هر چه هست این طرح‌ها و برنامه‌ها می‌تواند سرآغازی برای حرکت‌های فعال در عرصه وحدت و برادری برای به کار گرفتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های پنهان و دیده نشده وحدت اقوام و مذاهب برای توسعه شهر، استان و کشور عزیزمان باشد که امیدواریم با حمایت‌های مردم و مسوولان رونق و فروغ بیشتری بگیرد.

به همین منظور مراسم افطاری وحدت و مقاومت در گنبدکاووس با حضور چهره‌های فرهنگی و اجتماعی و نخبگان و فرهیختگان شیعه و سنی شهرستان گنبدکاووس برگزار خواهد شد که میهمان ویژه این مراسم نیز عبدالناصر ابوشریف، نماینده جنبش چهاد اسلامی در تهران خواهد بود.

این مراسم امروز در گنبدکاووس برگزار خواهد شد که می‌تواند بار دیگر شکوه و عظمت برادری و صمیمت در گنبدکاووس را به نمایش بگذارد.

گفتنی است مجمع وفاق اسلامی گنبدکاووس که در حوزه وحدت و تعمیق برادری و همدلی شیعه و سنی در این شهرستان فعالیت می‌کند به عنوان مجری این مراسم برنامه‌های فرهنگی متفاوتی را تدارک دیده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار