سه سارق سابقه دار در گنبدکاووس دستگیر شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۰ ب.ظ
سه سارق سابقه دار در گنبدکاووس دستگیر شدند فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سه سارق سابقه دار در این شهر در ۴۸ ساعت گذشته توسط ماموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، سرهنگ محمود علی فر اظهار داشت: این سارقان که دو کیف قاپ و یک سارق اماکن خصوصی بودند، در حین انجام سرقت توسط ماموران دستگیر شدند.
وی گفت: یک مرد و زن که نسبتی نیز با هم نداشتند با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به کیف قاپی در گنبدکاووس می کردند که در یکی از این سرقت ها، با حضور بموقع پلیس و انجام عملیات تعقیب و گریز، دستگیر شدند.
سرهنگ علی فر اضافه کرد: این دو سارق که سابقه دار بوده و حدود ۳۰ سال سن داشتند، به انجام دو فقره سرقت اعتراف کردند.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی گنبدکاووس نیز که از چندی قبل گزارش هایی مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی در این شهر دریافت کرده بودند، با بررسی موضوع و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس ادامه داد: این سارق نیز که دارای سابقه سرقت می باشد، در بازسازی صحنه جرم به ۹ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد.
سرهنگ علی فر با بیان اینکه هر سه سارق باتشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، از شهروندان خواست با توجه و رعایت هشدارهای پلیسی و اصول ایمنی از وقوع سرقت ها و جرایم از سوی افراد بزهکار جلوگیری نمایند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار