توزیع سبد کالا ویژه ماه رمضان بین مددجویان کمیته امداد گنبدکاووس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۷ ب.ظ
توزیع سبد کالا ویژه ماه رمضان بین مددجویان کمیته امداد گنبدکاووس رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منطقه یک گنبدکاووس از توزیع سبد کالا (ارزاق عمومی) ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری خیرین نیکوکار این شهرستان خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، محمد باقرپور اظهار داشت: با اعلام آمادگی برخی خیرین گنبدی، سبد کالا به ارزش یک میلیون ریال درحال تهیه و توزیع بین مددجویان زیرپوشش این نهاد می باشد.
وی گفت: تلاش می شود با کمک خیرین و ساماندهی کمک های کالایی و نقدی آنان، به ۳۵۰۰ خانوار زیر پوشش کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس سبد کالا توزیع شود.
باقرپور اضافه کرد: درسال گذشته خیرین گنبدی مبلغ یک میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال برای تهیه و توزیع سبد کالا ویژه ماه رمضان به کمیته امداد حضرت امام گنبدکاووس (منطقه یک و دو) کمک کردند.
وی، برگزاری جشن رمضان و تجلیل از خیرین، دیدار با خانواده مددجویان در مناطق شهری و روستایی، اجرای طرح اکرام ایتام و طرح محسنین، پهن کردن سفره افطار و توزیع غذای گرم بین مددجویان با همکاری خیرین و برخی واحدهای پذیرایی را از دیگر برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان برشمرد.
رئیس کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس همچنین یادآور شد: هم اکنون ازمجموع ۳۹۶ یتیم زیر پوشش این نهاد حدود ۹۰ نفر آنان حامی ندارند که از خیرین و نیکوکاران تقاضا می شود در ایام ماه رمضان این تعداد یتیم را نیز تحت حمایت مالی و معنوی خویش قرار دهند.
باقرپور گفت: چندی پیش یکی از افراد نیکوکار حمایت مالی ۱۰ یتم را بر عهده گرفت و به هر کدام از آنان یک سبد غذایی تحویل داد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و به دلیل وسعت و جمعیت بالای آن، کمیته امداد حضرت امام (ره) این شهرستان از حدود شش ماه پیش به دو منطقه یک و دو برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان تقسیم شده است.
هم اکنون حدود ۳۵۰۰ خانوار از نیازمندان این شهرستان زیر پوشش کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس قرار دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار