نیکوکار گنبدی حامی ۴۰ یتیم شد/ ۱۶۰ نفر در انتظار پشتیبان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۰ ب.ظ
نیکوکار گنبدی حامی ۴۰ یتیم شد/ ۱۶۰ نفر در انتظار پشتیبان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه ۲ گنبدکاووس از حمایت مالی یک نیکوکار شهرستان از ۴۰ یتیم زیر پوشش این نهاد خبر داد و گفت: این خیر هر ماه ۱۲ میلیون ریال برای کمک به این ایتام پرداخت می کند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، علی حسنی اظهار داشت: این نیکوکار هر ماه به حساب هر یک از ایتام مبلغ ۳۰۰ هزار ریال واریز می کند.
وی بابیان اینکه کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس ۸۱۱۱ یتیم با ۱۸۱۶ حامی دارد، گفت: هنوز ۱۶۰ یتیم دیگر که طی ماه های اخیر شناسایی و زیر پوشش این نهاد قرار گرفته اند، بدون حامی هستند.
حسنی بااشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان از عموم شهروندان گنبدی و افراد نیکوکار این شهرستان خواست، در طرح اکرام ایتام شرکت و حمایت مالی از یک یا چند یتیم را برعهده بگیرند.
وی با قدردانی از کمک های خیرین به کمیته امداد، اضافه کرد: خیراندیشان می توانند علاوه بر حمایت مالی از ایتام، کمک های مالی و غیر نقدی خود را در بحث توزیع سبد کالا یا پهن کردن سفره افطار برای مددجویان به این نهاد اعلام نمایند.
به گزارش ایرنا، باتوجه به وسعت شهرستان گنبدکاووس و تعداد مددجویان زیرپوشش کمیته امداد، این نهاد از آذر ۹۵۵ به دو شعبه مستقل درقالب منطقه ۱ و ۲ تقسیم شد.
هم اکنون شعبه منطقه ۲ این شهرستان چهار هزار و ۵۶۳ خانوار با جمعیت تقریبی هشت هزارو ۵۰۰۰ نفر از اهالی دو دهستان فجر و آق آباد و بخش داشلی برون و نیز قسمت شرق شهر گنبدکاووس را زیر پوشش دارد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار