نتایج رسمی انتخابات شوراهای شهر و روستای استان گلستان

منتخبان شورای شهر در مناطق مختلف استان گلستان مشخص شدند‌

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۱ ب.ظ
منتخبان شورای شهر در مناطق مختلف استان گلستان مشخص شدند‌ اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مینودشت، کلاله، اینچه‌برون، رامیان، گنبدکاووس، نگین‌شهر، مراوه‌تپه، نوده‎خاندوز، آزادشهر، علی آباد کتول، بندر گز، نوکنده، گالیکش و فراغی اعلام شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان گلستان روز جمعه (۲۹ اردیبهشت‌ماه) همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

اخبار مربوط به نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان گلستان را می‌توانید از طریق صفحه استانی تسنیم گلستان دنبال کنید.

۵ عضو اصلی شورای اسلامی شهر کردکوی مشخص شدند

مجتبی جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کردکوی  اظهار داشت: نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان کردکوی مشخص شده است.

وی تصریح کرد: با شمارش آرای اخذ شده ۵ عضو شورای اسلامی شهر کردکوی در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا مشخص شدند.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: بر اساس شمارش آرای ماخوذه سید محمد رضا شریف موسوی با ۴ هزار و ۲۲۷ رای،  علی اکبر روشناسان با ۳ هزار و ۹۶۰ رای، رسول فیروزیان با ۳ هزار و ۶۱۷ رای، امید دانشیار با ۳ هزار و ۵۵۶ رای،   امیر قاسمی با ۳ هزار و ۳۳۴ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر کردکوی منتخب شدند.

جمالی افزود: عباسعلی مقدم‌راد با ۳ هزار و ۲۵۷ رای،خلیل حسین‌زاده با ۳ هزار و ۱۰۱رای از نفرات بعدی و اعضای علی‎البدل شورای اسلامی شهر کردکوی بشمار می‎روند.

اعضای شورای شهر انبارالوم معرفی شدند

امانگلدی ضمیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آق‌قلا  اظهار داشت: نتایج نهایی انتخابات پنجمین شورای اسلامی شهر انبارالوم مشخص شد.

وی تصریح کرد: بر اساس آرای ماخوذه صمدآخوند دهش با یک هزار و ۷۹۴ رای، عبدالقادرمعنویی توماج با یک هزار و ۶۱۰ رای،  عباس چاری با یک هزار و ۵۷۸ رای، حیدر بامدادی با یک هزار و ۴۹۲ رای و عبدالرزاق توماج با یک هزار و ۴۶۲ رای به عنوان ۵ عضو شورای اسلامی شهر انبارالوم معرفی شدند.

فرماندار آق‌قلا افزود: شمارش آراء در همه شهرستان آق‌قلا به پایان رسیده و مردم هر شهر و روستا از نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر و  روستای خود مطلع هستند.

اعضای شورای شهر آق‌قلا با شمارش آرا مشخص شد

امانگلدی ضمیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: براساس شمارش آرا ۵ عضو شورای اسلامی شهر آق‌قلا مشخص شدند و امیدواریم بتوانند در این مدت فعالیت خود به عمران و آبادی شهر کمک کنند.

وی تصریح کرد: بر اساس شمارش آرای ماخوذه، آقای  طاهر اسماعیلی با ۴ هزار و ۷۰۲ رای، عبداله صحنه با ۴ هزار و ۴۳۵ رای، پیمان حسن قاسمی با ۴ هزار و ۳۵ رای و انه‌محمد دلیجه با ۳ هزار و ۹۰۲ رای و عبدالحکیم سلاق با ۳ هزار و ۸۲۸ رای توانستند به کرسی شورای اسلامی شهر آق‌قلا برسند.

فرماندار آق‌قلا یادآور شد: نوروز حسن قاسمی با ۳ هزار و ۳۰۱ رای، عبدالرضا طعنه با ۳ هزار و ۳۷ رای، بهروز شیر محمدلی با ۲ هزار و ۹۱۳ رای، قربانگلدی صحنه با ۲ هزار و ۶۸۰ رای و یوسف فامیلی دوگونای با ۲ هزار و ۵۵۷ رای توانستند  پس از اعضای اصلی شورای شهر به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر آق‌قلا معرفی شوند.

اعضای شورای اسلامی شهر گمیشان مشخص شدند

امیرشیر توماج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گمیشان اظهار داشت: در پایان شمارش آرای اخذ شده، ۵ نفر اصلی شورای شهر گمیشان مشخص شدند.

وی تصریح کرد: نازمحمد دیه جی با ۳۳۷۰ رای، امید نازتواقی با ۳۲۲۱ رای، احمد قره نژاد با ۲۴۸۱ رای،  مسعود خدایوردی با ۱۹۱۸ رای و سمیه کر با ۱۷۳۳ رای توانستند به کرسی شورای شهر گمیشان برسند.

فرماندار شهرستان گمیشان یاداور شد: احمد عاصمی با ۱۵۸۷ رای، هادی پورهادی با ۱۵۲۷ رای و موسی یاراحمدی با ۱۵۰۸ رای به عنوان عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر گمیشان منتخب شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر بندرترکمن مشخص شد‌

فرماندار بندر ترکمن گفت: ۵ عضو شورای اسلامی شهر با توجه به میزان آرای مردم شهر بندرترکمن مشخص شده است.‌

عبدالحکیم فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرترکمن اظهار داشت: ۵ عضو شورای اسلامی شهر با توجه به میزان آرای مردم شهر بندرترکمن مشخص شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس شمارش آرای انجام شده، تایماز ایری با ۷ هزار و ۲۷۳ رای، علی پورقاز با ۶ هزارو ۴۵۶ رای، محمد صادق کر با ۵ هزار و ۹۲۰ رای، عبدال میرابی با ۵ هزار و ۶۳ رای و رحمت الله خوجه با ۴ هزار و ۸۳۷ رای تواستند ۵ عضو اصلی شورای اسلامی شهر بندرترکمن شوند.

فرماندار بندرترکمن تاکید کرد: فریدون کلته با ۴ هزار و ۳۷۵ رای، اسماعیل توماج با ۴ هزار و ۲۷۱ رای، کمال پورقاز با ۴ هزار و ۲۲۹ رای، محمد کم با ۳ هزار و ۸۶۵ رای و داود اسلام‎نیا با ۳ هزار و ۸۵۳ رای توانستند به عنوان اعضای علی‎البدل شورا منتخب شوند.

نتیجه نهایی انتخابات شوراها در گرگان اعلام شد

سید عباس حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان  ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان بندر ترکمن اظهار داشت: پس از پایان شمارش آرا ۹ عضو اصلی شورای اسلامی شهر گرگان مشخص شدند.

فرماندار شهرستان گرگان تصریح کرد: بر این اساس ناصر گرزین با ۲۵ هزار و ۵۴۹ رای، محمد ابراهیم جرجانی با ۲۲ هزار و ۹۴۱ رای، علی اصغر یوسفی با ۲۲ هزار و ۱۳۶ رای، حمید رضا آق ملایی با ۲۰ هزار و ۷۱۶ رای، مهران کاظم‎نژاد تبریزی با ۲۰ هزار و ۷۰۵ رای، فائزه عبدالهی ۲۰ هزار و ۵۱۲ رای، حسین ربیعی ۲۰ هزار و ۲۳۰ رای، سید محمد مرتضوی ۱۶ هزار و ۴۵۴ رای و سعید رحیمی ۱۳ هزار و ۹۴۲ رای  را کسب کردند.

نتیجه نهایی انتخابات شوراها در سیمین‎شهر اعلام شد

عبدالحکیم فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  بندرترکمن ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان بندر ترکمن اظهار داشت:  در پایان شمارش آراء ۵ عضو اصلی و ۳ عضو علی البدل شورای شهر سیمین شهر شهرستان بندر ترکمن مشخص شدند.

وی تصریح کرد:محمد مفیدی با ۴۳۰۷ رای، بیرام محمد قرنجیک با ۴۱۶۸ رای، یحیی کم با ۴۱۳۹ رای، محمد خواجه با ۴۰۱۳ رای و عبدالغفور ایری با ۳۶۲۹ رای به عنوان ۵ عضو شورای اسلامی شهر سمین‎شهر منتخب شده است.

فرماندار بندرترکمن یادآور شد: با توجه به شمارش آراء محمدبردی‌کر با ۳۵۹۸ رای، احمد کرم با ۳۵۹۱ رای و  محمد قروی با ۳۲۸۶ رای ۳ نفر علی البدل شورای سیمین‎شهر هستند.

نتایج نهایی انتخابات شورای شهر آزادشهر اعلام شد

حبیب شفائی نوده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آزادشهر اظهار داشت: در پایان شمارش آراء، آقایان رضا رجنی با ۷۲۸۹ رای، پیمان گنجی با ۶۴۶۱ رای،  رضا هاشم‌زایی با ۴۹۱۱  رای، جواد عجم با ۳۶۵۳  رای، حمید کوهساری با ۳۳۶۳ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر آزادشهر انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: عباس جهان تیغ با ۳۳۳۱ رای،  سیدمهدی حسینی با ۳۲۷۲ رای و   ملیحه کوه‌نشین با ۳۲۴۹ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اعضای جدید شورای شهر علی‌آبادکتول انتخاب شدند

احمد تجری مفرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در علی‌آبادکتول اظهار داشت: براساس شمارش آرای اخذ شده، محمدنعیم صادقی با ۶۷۹۷ رای، غلامرضاحاتمی با ۵۷۸۱ رای، ابولفضل پاکدامن با ۵۶۹۶ رای، ابراهیم علی آبادی با ۵۴۸۶ رای، مهدی شکی با ۵۴۲۲ رای، وحیده مزیدی با ۴۹۸۲ رای و علی شکی با ۴۵۱۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر علی‌آبادکتول انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین محمدمهدی دیلم با ۴۳۰۴ رای،  منصورخسروی قومنجان با ۴۲۲۴ رای،  حسین زنگانه (درویشعلی) با  ۴۲۲۸ رای، زهرا کوکلانی با ۳۹۱۹ رای و حسین زنگانه (رضا) با ۳۸۷۹ رای به عنوان عضو علی البدل شورای شهرعلی آبادکتول معرفی شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر بندرگز و نوکنده اعلام شد

علی اصغر میرزایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر بندرگز در مجموع ۱۲ هزار و ۳۵۷ رای از مردم اخذ و ۵ نفر منتخب مردم این شهر معرفی شدند.

وی افزود: مجتبی ریاحی با ۴۰۱۸ رای، سعید ریاحی با ۲۶۳۰ رای، فاضل جهانشاهی با ۲۲۶۳ رای، کلثوم امیری با ۲۰۶۷ رای و شیوا امامی با ۲۰۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بندرگز انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان بندرگز همچنین گفت: در شهر نوکنده نیز از ۵ هزار و ۴۹۲ رای اخذ شده، ابوالقاسم مازنی با ۱۹۷۶ رای، آرمین خالصی با ۱۶۳۴ رای، حسن مازینی با ۱۶۲۷ رای، موسی شربتی نوکنده با ۱۳۸۶ رای و مهدی نمازی با ۱۲۵۹ رای به عنوان عضو شورای این شهر معرفی شدند.

اعضای شورای شهر گالیکش انتخاب شدند

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: با پایان رای گیری، اعضای شورای اسلامی شهر گالیکش انتخاب شدند.

حسن خسروی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با مشخص شدن نتایح آرای ماخوذه، الله یار خسروی با ۲۷۳۶ رای، حمیدرضا خانی‎راد با ۲۵۲۸ رای، مجتبی خسروی با ۲۵۰۹ رای، برات عاشور فارسیانی با۲۴۴۰ رای و موسی پارسیانی با ۲۳۲۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر گالیکش انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین آقایان مجتبی قره جانلو با ۳۱۲۲ رای، مصطفی صادقی با ۲۹۹۵ رای، محمد کرامتلو با ۲۷۴۲ رای و سیدحسن حسینی با ۲۷۱۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر گالیکش معرفی شدند.

اعضای شورای شهر مراوه‌تپه معرفی شدند

اسماعیل تاجی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مراوه‌تپه اظهار داشت: از مجموع ۳۴ هزارو ۵۸ نفر رای دهنده با پایان شمارش آرای انتخابات، ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل شورای شهر مراوه تپه انتخاب شدند.

وی افزود: بک دردی سوداگر با۱۸۰۰ رای، عبدالناصر حاجیلی دوجی با ۱۵۳۹ رای ، عبدالله دوجی با ۱۴۱۴ رای،  اسلام دردی پهلوان دوجی با ۱۲۹۸ رای و حاجی قلیچی آق ارکاکلی ۱۲۵۰ به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مراوه تپه انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان مراوه تپه تصریح کرد: همچنین کمال الدین حاجیلی دوجی با ۱۲۱۰ رای و  محمد سوداگر با ۱۱۹۳ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر  مراوه تپه انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر مینودشت انتخاب شدند

اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مینودشت اظهار داشت: ایوب هلاکو با ۳۷۶۱ رای، علیرضا نریمانی با  ۳۲۳۶ رای، جعفر ممشلی با  ۳۱۴۵ رای، مجتبی قره جانلو با  ۳۱۱۸ رای و مصطفی صادقی با  ۲۹۲۱ رای به عنوان ۵ عضو اصلی پنجمین دوره شورای شهر مینودشت انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان مینودشت افزود: محمد کرامتلو  با ۲۷۱۸ رای و سید حسن حسینی با ۲۵۳۵ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر مینودشت معرفی شدند.

اعضای شورای شهر رامیان انتخاب شدند

جواد صادقلو صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت ۹۴ درصدی مردم شهرستان رامیان،  درباره اعلام نتایج انتخابات اظهار داشت: از۵۷ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان رامیان ۵۳۵۰۰ نفر رای دادند.

فرماندار شهرستان رامیان افزود: با پایان شمارش آرای انتخابات، اقایان سیدعلی میرخاندوزی با ۲۱۷۸رای، داوود بای با ۱۹۶۶رای، محسن رجبلو با ۱۷۶۰رای، ماه بانوحسینی با ۱۷۰۷رای و فاطمه جاهدی با ۱۶۳۴ رای به عنوان اعضای شورای شهر جدید شهر رامیان انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر کلاله اعلام شد

فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهر کلاله با رای مردم انتخاب شدند.

نصرت برزگر در پایان شمارش آراء در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پایان رای‌گیری، فریدون خالی پور با ۴۱۳۳ رای، حاجی محمد الهی با ۴۰۵۹ رای، محمدجعفر استوان با ۳۷۰۴ رای، مشدقلی ارازی خواجه با ۳۵۳۰ رای، الله نور امان نفس با ۳۵۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر کلاله  انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین آقایان الله نظر مرتضویان با ۳۲۶۲ رای و محسن داورزنی با ۲۲۹۲ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر اینچه‌‏برون انتخاب شدند

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر اینچه‌‏برون شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند.

عبدالقدیر کریمی درباره نتایج شورای شهر اینچه برون در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: رحمان بردی آور با ۷۸۳ رای، آنه دردی یلمه با ۷۴۳ رای، بردی قلیچ قیامی با ۷۴۲ رای، عبدالجلیل آزمون با ۷۰۵ رای، ابراهیم سیاقتی با ۶۶۰ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر اینچه‌‏برون انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین عبدالحق پورمندی با ۶۵۲ رای، امان نیاز کوک با ۶۴۷ رای، نعمت الله احمدپور با ۶۴۴ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر در نگین‌شهر و نوده‎خاندوز اعلام شد‌

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: با پایان رای‌گیری، نتایج انتخابات شورای شهر در شهرهای نگین‎شهر و نوده خاندوز شهرستان آزادشهر اعلام شد.

‌حبیب شفائی‌نوده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آقایان قربان نعیمی با ۲ هزار و ۲۵۰، عبدالرضا کاغذلو با یک‎هزار و ۸۱۱ رای، خدانظر ریگی با یک‎هزار و ۸۸۷ رای، عراز محمد علیزاده با یک‏هزار و ۶۴۳ رای و عیسی آبزن با یک‏هزار و ۴۴۲ رای به عنوان شورای شهر نگین شهر انتخاب شدند.

وی همچنین درباره نتایج انتخابات شورای شهر نوده خاندوز نیز اظهار کرد: همچنین حاجی گیلکی با ۹۰۱ رای، محمد حبیبی ۷۹۶، علیرضا حبیبی با ۸۷۷ رای، سید ولی حسینی با ۶۹۶ رای و محسن نادعلی با ۵۴۱ رای به عنوان شورای شهر نوده خاندوز انتخاب شدند.

شفائی نوده اظهار داشت: تعداد کل شعبات اخذ رای حوزه شهرستان آزادشهر ۱۰۱ شعبه است.

‌اسامی اعضای شورای شهر گنبدکاووس مشخص شدند

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: اعضای اصلی و علی‌البدل شورای شهر گنبدکاووس معرفی شدند.

عبدالقدیر کریمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهر گنبدکاووس ۷۸ درصد مردم، در انتخابات مشارکت داشتند که این مشارکت در بخش اینچه‌برون ۸۴ درصد افزایش یافته است که این افزایش مشارکت در افزایش مشارکت حوزه شهرستان گنبدکاووس تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: در پایان براساس آرای مردم آقایان پرویز ناصری با ۱۴۰۴۱ رای، آنه محمد قرنجیک با ۱۳۴۶۰ رای، عارف گرگانی با ۱۳۵۴۱ رای،  نبی الله آخوندی با ۱۳۰۲۷ رای، رسول پایدار با ۱۲۷۲۳ رای، عبدالغفورغراوی با ۱۲۴۸۹ رای و بابک پاکدل با ۱۳۲۶۷ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: حاج نظر شیرمحمدلی با۱۲۰۹۰ رای، سعیده مقامی‌نیا با ۱۱۳۹۸ رای و عبدالله حسین زاده با ۱۰۸۶۳ رای به عنوان اعضای علی‌‌البدل معرفی شدند.

منتخبان شورای شهر فراغی انتخاب شدند

فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعضای پنجمین دوره شورای شهر فراغی شهرستان کلاله با رای مردم انتخاب شدند.

نصرت برزگر در پایان شمارش آراء در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پایان شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهر فراغی بخش پیشکمر ۵ منتخب مردم این شهر انتخاب و معرفی شدند.

وی افزود: در پایان این انتخابات آقایان اسماعیل خالقی با اخذ ۱۱۸۶ رای و جمعه گلدی سیدی با ۹۹۴ رای و صمد مرادی با ۹۴۴ رای بیشترین رای را کسب کردند.

فرماندار شهرستان کلاله تصریح کرد: رجب محمد عیدی نیز با اخذ ۹۰۲ رای و محمد صالح خجسته با ۸۸۲ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر فراغی انتخاب شدند.

برزگر گفت: خانم فاطمه یزدان‌منش نیز با ۸۴۶ رای و قلی‌پاش با ۸۳۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر فراغی انتخاب شدند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار