صبح امروز انجام شد

دیدار منتخبان مردم گنبدکاووس در شورای شهر با امام جمعه+ تصویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۵ ب.ظ
دیدار منتخبان مردم گنبدکاووس در شورای شهر با امام جمعه+ تصویر منتخبان مردم گنبدکاووس در شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با امام جمعه این شهر دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، صبح امروز نمایندگان منتخب مردم گنبدکاووس در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر با حضور در دفتر امام جمعه گنبدکاووس با وی دیدار و گفت‌و‌گو کرده و از زحمات وی برای تشکیل شورایی متشکل از حضور همه اقوام و مذاهب تقدیر کردند.

حجت‌الاسلام محمود ترابی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک به منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر گنبدکاووس اظهار کرد: از امروز امانت بزرگی از سوی خداوند متعال و مردم عزیز گنبدکاووس بر دوش شما قرار گرفته است که تلاش برای آبادانی شهر و رسیدگی به وضعیت محرومان و مستضعفان شهر در صدر آنها قرار دارد.

وی با بیان اینکه انتظار همه مردم از شما توسعه متوازن و به دور از نگاه‌های جناحی، قومیتی و نژادی است، افزود: رای مردم برای تشکیل شورایی متشکل از همه برادران قومیت‌های مختلف ترکمن، سیستانی، خراسانی، ترک و … نشان از آن دارد که همه مردم خواهان برادری، تعامل و حرکت‌های هماهنگ برای توسعه شهر با نگاهی کلان و آینده نگری هستند.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه بدون تردید مشورت با نخبگان شهر و تعاملبا مدیران شهری می‌تواند به شما در ادامه مسیر کمک کند، خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت‌های مردمی برای رشد و پیشرفت کشور استفاده کنید و نگذارید بی‌مهری‌های تاریخی به مردم گنبدکاووس تداوم یابد و با تفکراتی نوین و حساب شده چهره شهر را به شهری اسلامی، ایرانی و پیشرفته تبدیل کنید.

نمایندگان منخب شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در انتخابات اخیر نیز با تقدیر از نقش حجت‌الاسلام محمود ترابی در ایجاد برادری و همدلی میان مردم، بر لزوم حفظ وحدت و برادری در سطح شهر و بهره مندی از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان شهر در توسعه و پیشرفت گنبدکاووس تاکید کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار