کورس بهاره گنبدکاووس و آق قلا این هفته برگزار نمی شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۴ ب.ظ
کورس بهاره گنبدکاووس و آق قلا این هفته برگزار نمی شود رئیس هیات سوارکاری شهرستان گنبدکاووس از لغو مسابقات هفته ششم و قهرمانی کورس بهاره در شهرهای گنبدکاووس و آق قلا به دلیل همزمانی با ایام انتخابات ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، نوربردی توسلی اظهار داشت: با توجه به اهمیت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و ضرورت فراهم کردن امکان حضور مردم در این عرصه و با نظر کمیته فنی مسابقات هفته ششم و قهرمانی کورس بهاره به روزهای پنجشنبه و جمعه هفته آینده موکول شد.
وی گفت: هفته ششم و قهرمانی مسابقات کورس بهاره گلستان، روز پنجشنبه (۴ خرداد) در گنبدکاووس و روز جمعه (۵خرداد) در آق قلا برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، هفته پنجم این رقابت ها نیز پس از دو هفته تعطیلی در پی حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در شرق گلستان و جان باختن ۴۳ معدنچی، پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار شد.
گنبدکاووس با ۳۵۰۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و رشته سوارکاری و مسابقات آن طرفداران زیادی در این شهرستان بویژه در بین ترکمن ها دارد.
آق قلا نیز در شمال گلستان واقع بوده و بیشتر ساکنان آن را هموطنان ترکمن تشکیل می دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار