۲۷۴ شعبه اخذ رای در گنبدکاووس مستقر می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۵ ب.ظ
۲۷۴ شعبه اخذ رای در گنبدکاووس مستقر می‌شود فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به انصراف ۷۱ نفر از نامزدهای شورای شهر گنبدکاووس و ردصلاحیت ۲ نفر گفت: در روز انتخابات ۲۷۴ شعبه اخذ رای در این شهرستان دایر می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز، در همایش جوانان و انتخابات به مناسبت هفته جوان در پردیس دانشگاهی شمس گنبدکاووس اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نقش بسیار تعیین‌کننده در رشد و تعالی دستگاه‌های اداری دارد و روابط عمومی‌ها حلقه اتصال مهم بین مردم و دستگاه‌های اداری است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: در این دوره، انتخابات شورای شهر گنبدکاووس، به همراه علی‌آبادکتول، گرگان و بندرترکمن به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود که این اننخابات برای فرمانداری ویژه و کمیته فناوری و مسئولان از لحاظ زیرساخت‌ها، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وظیفه سنگینی است اما حسن آن این است که ۱۵ دقیقه پس از پایان قانونی انتخابات، نتایج اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: شما جوانان با توجه به احاطه به فضای مجازی و اطلاعات نرم افزاری، به راحتی می‌توانید آموزش الکترونیکی را به کم‌سوادان و بی‌سوادان ارائه دهید.

وی در پاسخ به یکی از دانشجویان برای جلوگیری از تخلفات انتخاباتی در روز ۲۹ اردیبهشت اظهار کرد: همه تدابیر و پیش‌بینی‌ها برای جلوگیری از هرگونه اشتباهات که اغلب سهوا و در اثر غفلت است، انجام شده است.

کریمی گفت: در روز انتخابات ۲۷۴ شعبه اخذ رای و نزدیک به ۴ هزار و ۴۰۰ نفر در قالب هیئت‌های نظارت، اجرائی و بازرسی، اعضای صندوق و شعبه برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند آمادگی کامل دارند.

وی افزود: تاکنون ۷۱ نفر از نامزدهای شورای شهر گنبدکاووس انصراف و ۲ نفر نیز احراز صلاحیت نشدند.

کریمی گفت: مهم‌ترین و اساسی‌ترین و کلیدی‌ترین نکته انتخابات این است که مردم میهن اسلامی با وجود همه گلایه‌ها، انتظارات و توقعات بجا برای ارتقاء شان و جایگاه و عظمت کشور و سرنوشت خود در انتخابات شرکت می‌کنند.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: اگر انتخابات از حوزه سیاسی کشور حذف شود, انگیزه ها کاهش و فضای سیاسی کشور سرد و بی‌روح و احزاب و تشکل‌ها تضعیف و یا حتی تعطیل و نابود خواهد شد و یکی از جدی ترین ظرفیت انتخابات، تقویت احزاب و تشکل‌ها است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار