۷۷ تخت به ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس اضافه شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۵ ب.ظ
۷۷ تخت به ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس اضافه شد مدیر داخلی بیمارستان خاتم الانبیاء گنبدکاووس وابسته به تامین اجتماعی از افزایش ۷۷ تخت به ظرفیت تخت های این بیمارستان با حضور مدیرعامل این سازمان خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، عزیزالله امامی اظهار داشت: برای افزایش این تعداد تخت که در بخش های ‘دیالیز، سی سی یو، پست سی سی یو، تالاسمی و جراحی ها’ در بیمارستان خاتم الانبیاء مورد استفاده قرار می گیرد، ۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی گفت: بهره برداری از این تخت های بیمارستانی روز گذشته با حضور سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور آغاز شد.
امامی، اضافه کرد: برای استفاده از تخت های جدید که هنوز بخشی از آنها به دلیل کمبود نیروی انسانی مورد استفاده قرار نمی گیرد، قرار است، نیروهای جدید بکارگیری شوند.
وی همچنین از بازدید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر و دیدار با خانواده برخی جان باختگان این حادثه و شرکت در مراسم افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی شهر رامیان خبر داد.
مدیر داخلی بیمارستان خاتم الانبیاء گنبدکاووس یادآور شد: هم اکنون این مرکز درمانی با ۱۳۴۴ تخت فعال به بیماران بویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات ارائه می کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار