امام جمعه گنبدکاووس:

حضور حداکثری مردم در انتخابات عزت و امنیت کشور را در پی دارد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۹ ب.ظ
حضور حداکثری مردم در انتخابات عزت و امنیت کشور را در پی دارد امام جمعه گنبدکاووس گفت: اگر عزت و بزرگی امروز کشور مان را می خواهیم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از قابوس نامه ، حجت الاسلام محمود ترابی با بیان این مطلب در جمع طلاب و روحانیون شاخص اهل سنت این شهرستان با بیان اینکه مردم از روحانیت باید درس خداخواهی بگیرند، افزود: ایام مبارکی که در پیش داریم فرصت خودسازی است، امروز آسیب ها در نسل نو زیاد شده، گاها با یک نگاه دارایی های انسان گرفته می شود، باید با رفت و آمد با نسل جدید دلسوز آنها باشیم، عشق و ارادت روحانیون با نسل جدید اثر دارد.

حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه سمع و طاعت علامت های دینداری هستند، افزود: دین مداری این است که انسان اهل هجرت و جهاد باشد، برای اسلام اقتدار درست کند و به صف اقتدار مسلمانان بپیوندد و در این مسیر حرکت کند.

وی در ادامه گفت: انسان باید برای خدا تلاش کند تا صف حق در جامعه محکم شود، دشمن روشنی داریم که برای تحقیر ما آماده است، اسلامی به دنیا معرفی می کنند تا مردم از آن بدشان بیاید.

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره بر ضرورت روشن بودن صف و خط ما، تصریح کرد: راه ما راه اسلام انقلابی است، کجای اسلام ما اینگونه خشونت ها آمده است؟ این نقشه استعمار است که می خواهد اسلام را تروریست معرفی کند.

حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه ما در مراممان عشق به ولایت و رهبری است، افزود: بسیج طلاب سفیران تبلیغ دعوت مردم و رساندن پیام رهبری است و امروز امنیت، بزرگی و عزت ایران به حضور حداکثری در پای صندوق های رای است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار