فرماندار ویژه گنبدکاووس:

آموزش‌های همگانی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در گنبدکاووس انجام می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲ ب.ظ
آموزش‌های همگانی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در گنبدکاووس انجام می‌شود فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه انتخابات در ۴ شهر استان گلستان الکترونیکی است گفت: آموزش‌های همگانی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر گنبدکاووس انجام می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ،عبدالقدیر کریمی عصر امروز در همایش هیئت نظارت انتخابات شهرستان گنبدکاووس در باشگاه فرهنگیان اظهار داشت: بنا داریم دوره‌های آموزشی عوامل اجرایی انتخابات شهرستان را هدفمندتر، کارآمدتر و جامع‌تر نسبت به دوره گذشته برگزار کنیم تا همه افراد در ستاد انتخابات شهرستان به دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های تکالیف خود تسلط یابند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: شهرستان گنبدکاووس با ۲۷۴ شعبه اخذ رای بالاترین شعبه اخذ رای در استان را دارا است زیرا حتی گرگان که مرکز استان است دارای ۲۴۰ شعبه اخذ رای میباشد و هدف ما از این کار دسترسی آسان مردم به صندوق‌های اخذ رای و صرفه جویی در زمان و جلوگیری از تشکیل صف طویل برای رای دادن است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان گنبدکاووس یکی از ۴ شهر استان است که انتخابات شورای شهر به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، آموزش‌های میدانی و همچنین در فضای مجازی و از طریق صداوسیما در جهت آگاهی‌بخشی و آموزش همگانی مردم برای نحوه رای دادن در حال برگزاری است.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: از شما انتظار داریم در کنار وظایف و تکالیف خود در ستاد انتخابات در هر حوزه که هستید، از تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری غافل نشوید و هر اندازه که توانایی دارید در این حوزه فعالیت کنید

وی گفت: این دوره از انتخابات به لحاظ معادلات منطقه ای و کشوری و جهانی از لحاظ سیاسی, اجتماعی, فرهنگی و غیره حساسیت و اهمیت خاص دارد و میزان مشارکت، رابطه ناگسستنی با میزان توجه، احترام، شان و جایگاه کشور در دنیا خواهد داشت.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: در انتخابات گذشته استان گلستان در بین ۳۱ استان کشور با مشارکت بالای ۸۰ درصد، رتبه نخست را کسب کرد و درخشش فوق العاده داشت که این قهرمانی و مشارکت حداکثری قابل تکرار است در صورتی که به وظایف دینی و ملی خود عمل کنیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار