مدیرکل سیاسی استانداری گلستان:

شرکت نکردن در انتخابات، واگذاری حقوق خود به دیگران است

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۷ ب.ظ
شرکت نکردن در انتخابات، واگذاری حقوق خود به دیگران است مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان با تاکید برضرورت حضور پرشور همه واجدین شرایط در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، خاطرنشان کرد: ساکت ماندن و شرکت نکردن در انتخابات واگذاری حقوق خود به دیگران است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، سیدعلی میرباقری روز پنجشنبه درجمع اعضای کمیته فناوری ستاد انتخابات شهرستان های مختلف استان گلستان که درگنبدکاووس برگزار شد، گفت: حضور در انتخابات برای کشور امنیت می آورد.
وی افزود: انتخابات مسیر رسیدن به دموکراسی است که به واسطه آن خواست ملت محقق می شود بنابراین همه علاقه مندان به کشور و امنیت آن بایستی در این صحنه مهم سیاسی مشارکت فعال داشته باشند.
میرباقری اضافه کرد: حضور حداکثری در انتخابات مطالبه رهبری انقلاب و همه دلسوزان به انقلاب اسلامی است و به یقین ساکت ماندن و شرکت نکردن درانتخابات سبب واگذاری حق و حقوق شهروندی خود به دیگران است.
وی تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم ضمن حضور در انتخابات دیگر اقشار جامعه را نیز برای حضور در این عرصه مهم سیاسی که سرنوشت چهار سال آینده کشور به ان بستگی دارد، تشویق نماییم.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان همچنین با مهم دانستن حوزه فناوری در برگزاری انتخابات الکترونیکی در چهار شهر این استان برای انتخابات شورای شهر، گفت: آموزش عمومی مردم برای نحوه رای دادن باید مورد توجه جدی قرار گیرد ضمن اینکه در این زمینه یک فیلم آموزشی ۳سه دقیقه ای و پوستر فرایند رای الکترونیکی تهیه شده است که علاه بر صدا و سیما از طریق فضای مجازی در اختیار خانواده ها قرار می گیرد.
میرباقری افزود: همه باید تلاش کنیم تا کارنامه درخشانی از برگزاری انتخابات الکترونیکی در این استان از خود باقی بگذاریم تا زمینه ساز برگزاری کامل انتخابات آینده به صورت الکترونیکی باشیم.
به گزارش ایرنا، معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز دراین نشست ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای مراحل مختلف انتخابات از آغاز تا الان، گفت: براساس تصمیمات انجام شده، فقط انتخابات شورای اسلامی شهر گنبدکاووس تمام الکترونیک برگزار می شود.
عبدالقدیر کریمی، افزود: برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمن دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۷۴ صندوق اخذ رای پیش بینی و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند نیز فراهم شده است.
وی گفت: برای رای گیری مطلوب از مردم در شعب اخذ رای برای هر شعبه دو کاربر رایانه پیش بینی شده است.
به گزارش ایرنا، در این جلسه همچنین مسئول کمیته فناوری ستاد انتخابات استان گلستان نیز گزارشی از روند تهیه فیلم آموزشی نحوه رای دادن التکرونیکی ارائه داد و برلزوم آموزش عمومی مردم چهار شهر ‘گرگان، گنبدکاووس، علی آباد و بندرترکمن’ که قرار است انتخابات شورای شهر دراین شهرها تمام الکترونیک برگزار شود، ارائه داد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار