صبح امروز

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با امام جمعه گنبدکاووس دیدار کرد+ تصاویر

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۶ ب.ظ
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با امام جمعه گنبدکاووس دیدار کرد+ تصاویر دبیر کل حزب موتلفه اسلامی کشور به همراه دبیران شهرستانی این حزب در استان گلستان با امام جمعه گنبدکاووس دیدار کرد.

محمدنبی حبیبی امروز به همراه دبیران شهرستانی حزب موتلفه اسلامی در استان گلستان با حضور در دفتر حجت‌الاسلام محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس با وی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این جلسه دوستانه و صمیمانه که حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید امام جمعه گنبدکاووس ضمن خوشامدگویی به حضار و مهمانان حاضر در این جلسه اظهار کرد: از حضور در جمع اعضای محترم حزب موتلفه در استان گلستان و دبیرکل عزیز این حزب بسیار خوشحالم و این جلسه را بسیار مبارک می‌دانم.

حجت‌الاسلام محمود ترابی تصریح کرد: حزب موتلفه انقلاب اسلامی از پیش از انقلاب و در جربان مبارزات انقلابی تا به امروز همواره سربلند بوده و در راستای اهداف متعالی اسلام ناب حرکت کرده است.

با اشاره به اینکه پایداری بر اصول انقلاب و اسلام در طول ین سالها و ثبات قدم حزب موتلفه می‌تواند الگوی مناسبی برای همه فعالان سیاسی باشد، خاطرنشان کرد: افراد حاضر در راس این حزب نیز همواره از افرادی شاخص، انقلابی، متعهد بوده‌اند که مورد وثوق مسوولان نظام و نیروهای انقلابی هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نیز در این دیدار با تشکر از امام جمعه گنبدکاووس و همچنین دبیر این حزب در استان گلستان برای برگزاری و مدیریت جلسه، ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی طی سال‌های متمادی نشان داده است در ناملامات روزگار و دنیای سیاست هیچ‌گاه از اصول انقلابی خود کوتاه نخواهد آمد و خطوط قرمز اسلام و نظام اسلامی را به هیچ قیمتی رد نخواهد کرد.

محمدنبی حبیبی با اشاره به اینکه حزب موتلفه اسلامی همواره در صحنه‌های نیازمندی انقلاب وارد صحنه شده است، اضافه کرد: در این دوره از انتخابات نیز با حضور سید مصطفی میرسلیم در انتخابات نشان دادیم کاندیدایی در تراز انقلاب و برای خدمت به مردم و محرومان با دانش و اعتماد به نفس در اختیار داریم که برای کمک به کشور وارد عرصه انتخابات شده است.

وی با تاکید بر اینکه حزب موتلفه اسلامی در تمام کشور هماهنگ با همه جریان‌های انقلابی عمل می‌کند، ادامه داد: در انتخابات پیش‌رو ابتدا حضور حداکثری مردم مهم است و در وهله بعدی انتخابی انقلابی و اصلح است تا بتواند کشتی قوه مجریه کشور را به درستی و در مسیر حق هدایت کند.

گفتنی است در این جلسه دبیران شهرستانی حزب موتلفه اسلامی استان گلستان پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و نحوه ایفای نقش این حزب در آن به بحث و تبادل نظر پرداخته و پیشنهادات خود را برای انتقال و طرح در شورای مرکزی حزب به محمدنبی حبیبی تقدیم کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار