رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس:

۲۷۴ شعبه اخذ رای انتخابات در شهرستان گنبدکاووس دایر می‎شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۸ ب.ظ
۲۷۴ شعبه اخذ رای انتخابات در شهرستان گنبدکاووس دایر می‎شود رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس گفت: ۲۷۴ شعبه اخذ رای انتخابات در شهرستان گنبدکاووس درنظر گرفته شده که از این تعداد ۸۰ شعبه در شهر گنبدکاووس، ۲ شعبه در شهر اینچه‎برون و ۱۹۲ شعبه در روستاها قرار دارد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، فرهاد شیبک صبح امروز در جمع مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: شهرستان گنبدکاووس با جمعیتی بالغ بر ۳۸۰ هزار نفر است که برای انتخابات ۲۷۴ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که از این تعداد ۸۰ شعبه داخل شهر گنبدکاووس و ۲ شعبه در شهر اینچه برون و ۱۹۲ شعبه در روستاها قرار دارد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس افزود: سعی داریم در روستاهای پرجمعیت تعداد شعبه‌های اخذ رای را افزایش دهیم تا مردم به راحتی پای صندوق رای حاضر شوند.

وی تصریح کرد: انتخابات یک سازو کار مشخص دارد و هیچ فردی نمی‌تواند در نتایج انتخابات دست ببرد و اگر فردی اظهار می‌کند که انتخابات فرمایشی است یا دشمن است و می‌خواهد مردم را دلسرد کند و یا سهوا و از روی نادانی این مسائل را مطرح می کند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: انتخابات در ایران اسلامی فرمایشی نیست بلکه یک رقابت آزاد، سالم و قانونی است.

وی اظهار کرد: حضور تک تک شما در پای صندوق رای، در سرنوشت و آینده کشور تاثیر به سزایی دارد و انتخابات یک حادثه یک روزه نیست و تاثیر فوق‌العاده عمیق در امنیت و بیمه شدن نظام دارد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس افزود: حضور شما در پای صندوق رای در انتخابات شوراهای شهر و روستا سبب توسعه و عمران شهر و روستا خواهد شد و به قول فرمایشات مقام معظم رهبری، چه در مورد ریاست جمهوری و چه شوراهای شهر و روستا فردی را انتخاب کنید که در گفتار و شعارشان حامی مستضعفان باشد.

شیبک اظهار داشت: حادثه معدن آزادشهر حادثه بسیار سنگین و غمباری بود که سبب شد تعداد زیادی از کارگران زحمتکش جان خود را از دست بدهند که همین جا تسلیت عرض کرده و از خداوند برای خانواده ی این عزیزان صبر آرزو می‌کنیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار